Formuotas putplastis

ŠILLFOAM – formuoto putų polistirolo plokstės

ŠILLFOAM- Formuoto putų polistirolo plokštės - tai smulkių uždarų granulių gaminys su puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis.

 • 100% komfortas ir kokybė - Tikslūs ir pastovūs šilumos parametrai, visada idealiai lygus vienodų parametrų gaminys, todėl Jūs turėsite šiltą ir lygų fasadą.
 • A+++ kategorija- galimybė pagaminti bet kokio storio gaminį milimetro tikslumu. Esant geresnei šilumos varžiai, adhezijai, mažesniam vandens suderinamumui galima pasiekti maksimalų kompleksinį efektyvumą mažesnėmis sąnaudomis.
 • Užtikrinta ilgalaikė fasado apsauga - ŠILLFOAM yra stabilus, nesitraukia su laiku, sujungimai yra sandarūs. Nėra terpės formuoti kondensatui ir druskų kristalams. Fasado apdailai laikos tvirčiau dėl specialaus paviršiaus, gaunasi dvigubo armavimo efektas. Sumažinami fasado apdailos defektai, priežiūra nekels jokių rūpesčių.
 • Tvirtas ir patikimas fasadas su apdaila - Rifliuotas paviršiu iškart tinkamas tinkavimui, tinkas laiko ženklai geriau, sudaromas dvigubo „armavimo“ efektas. ŠILLFOAM gaminus galima klijuoti prie sienos be papildomų smeigių
 • Atsparus šalčiui ir drėgmei- Putplasčio struktūrą sudaro uždaros oru užpildytos poros, į kurias nepatenka drėgmė ir teršalai. Polistireninis putplastis nėra higroskopinis – vanduo į jį beveik negali įsiskverbti. Minimali vandens skvarba leidžia gaminius naudoti pamato apšiltinimui bei ypač drėgnose vietose. Minimalus drėgmės poveikis techniniams šiluminiams parametrams. Garantuota sausuma ir šiluma.

ŠILLFOAM yra stabilus, nesitraukia su laiku, sujungimai yra sandarūs. Nėra terpės formuoti kondensatui ir druskų kristalams. Fasado apdailai laikos tvirčiau dėl specialaus paviršiaus, gaunasi dvigubo armavimo efektas. Sumažinami fasado apdailos defektai, priežiūra nekels jokių rūpesčių.

ŠILLFOAM panaudojimas

 • Rostverko šiltinimui
 • Pamatų šiltinimui
 • Fasado šiltinimui
 • Stogo šiltinimui
 • Angokraščių formavimui ir šiltinimui
 • Įvažiavimų į kiemus amortizacijai
 • Tiltų ir viadukų sujungimui su kelio danga
 • Kelio sankasų formavimui
 • Kelio platinimui
 • Kt.

ŠILLFOAM techninės savybės

 

Savybės

Pjaustytas putų polistirolas

Formuotas putų polistirolas 

SILLFOAM

EPS NEO EPS NEO
Ilgis, mm 500/1000/2000 500/1000/2000 1200 1200
Plotis, mm 500 / 1000 500 / 1000 600 600
Storis, mm 10 – 1000 10 – 1000 20 – 450 20 – 450
Grynumas Iki 100% Iki 100% 100% 100%
Lambda λ – šilumos laidumo koeficientas 0,042 – 0,034 0,032 – 0,030 0,037 – 0,032 0,031 – 0,028
Stipris gniuždant kPa 50 – 150 60 – 150 60 – 200 60 – 200
Stabilumas Brandintinas 30d Brandintinas 30d 24val. 24val.
Įmirkis po 30dienų Apie 3% Apie 3% 0,002% 0,002%
Agdezija (sukibimas) Standartinė Standartinė  Iki 1,5 karto didesnė Iki 1,5 karto didesnė
Prilipimo stipris kPa 50 – 100 50 – 100 70 – 250 70 – 200

ŠILLFOAM - uždarų porų gaminys

Pjaustytas polistirolas - atviros poros

ŠILLFOAM specifikacijos

Formuotą putų polistirolą gaminame iš EPS ir EPS NEO (neoporas). Pagal savo savybes kiekvienas gaminys turi atskirą pavadinimą atitinkantį EPS stiprį.

Pamatų, rostverko, stogų šiltinimui; kelių, įvažiavimo į kiemus amortizacijai:

Fasado, pastogių, pertvarų ir kitų konstrukcijų šiltinimui:

 • ŠILLFOAM THERMO.
 • ŠILLFOAM THERMO PLIUS.
 • ŠILLFOAM THERMO ++.
 • ŠILLFOAM THERMO +++.

ŠILLFOAM ypatumai

Dėl savo unikalių savybių ŠILLFOAM gaminys,  labai greitai išpopuliarėjo Lietuvoje ir sėkmingai keičia įprastinį pjaustytą putų polistirolą. Atkeliavęs iš Vokietijos ir Austrijos, kur gaminamas daugiau nei 15 metų, ŠILLFOAM sėkmingai skinasi kelią statybų pramonėje, nes savo savybėmis patenkina ir net gi pranoksta Šilputa klientų kūkesčius.

Mūsų klientai greitai įvertino ŠILLFOAM savybes ir patikimumą, užtikrintą darbų kokybę, kuri dabar gali būti drąsiai didinama iki 15-os ar daugiau metų paslėptiems darbams ten, kur naudojamas formuotas putų polistirolas.

ŠILLFOAM yra visada idealiai lygus vienodų parametrų gaminys, todėl Jūs turėsite šiltą ir lygų fasadą. Putplasčio struktūrą sudaro uždaros oru užpildytos poros, į kurias nepatenka drėgmė ir teršalai. Minimali vandens skvarba leidžia gaminius naudoti pamato apšiltinimui bai yrač drėnose vietose. Dėl minimaliaus drėgmės poveikio techniniams šiluminiams parametrams yra garantuota sausuma ir šiluma. Pačiam gaminiui galime suteikti 15-25 metų garantiją, kai darbus atlieka Šilputa patikrinti patikimi darbuotojai ir įmonės.

Satybos sezono metu, kai yra labai didelė šiltinimo medžiagų paklausa, pjaustytas putų polistirolas nėra iškarto stabilus po gamybos. Jį rekomenduojama brandinti iki 30 d. dėl vidaus cheminių procesų. Sezono metu laukti statyba negali. ŠILLFOAM gaminys tinkamas montuoti po 24 val, o tai faktiškai reiškia kai tik gaimnys pasiekia statybų vietą.

ŠILLFOAM yra stabilus, nesitraukia su laiku, sujungimai yra sandarūs. Nėra terpės formuoti kondensatui ir druskų kristalams. Fasado apdailai laikos tvirčiau dėl specialaus paviršiaus, gaunasi dvigubo armavimo efektas. Sumažinami fasado apdailos defektai, priežiūra nekels jokių rūpesčių.

ŠILLFOAM nuotraukos

ŠILLFOAM naudojimas

Nauja ŠILLFOAM produkcija tinka nuosavų namų ir daugiaukščių pastatų apšiltinimui iš esmės.

ŠILLFOAM puikiai tinka ten, kur jau buvo naudotos kitos šiltinimo medžiagos, ir reikia apšiltinti papildomai.  Anksčiau statomi namai vis atitikdavo C klasę, o tai reiškia didelius šilumos nuostolius dėl plonų sienų. ŠILLFOAM skatina efektiviau investuoti į apšiltinimą, kad ateityje būtų taupoma mažesne šildymo sąskaita. Laikoma kad ŠILLFOAM medžiagų atsiperkamumas yra 3-5eri metai.

ŠILLFOAM medžiagos puikiai tinkamos naudoti apšiltinit jau esamus pamatus, nes dėl savo labai mažo vandens įgeriamumo 0,002mg/m2 puikiai apsaugos pamatą ir išlaikys savo savybes labai ilgai (daug kartų ilgiau, nei įprasta pjaustyta produkcija. Galime pagaminti ŠILLFOAM medžiagas su savybėmis  reikalingos kiekvienam klientui asmeniškai, todėl prisitaikysime pagal kiekvieną gruntą ir/arba kitas būtinas sąlygas, kad pastatas įgautų reikiamus parametrus ir juos pranoktų.

ŠILLFOAM produkcija lenkia savo pirmtaką (pjaustytą putų polistirolą), nes du kartus tvirčiau prilimpa ir laikosi ant sienos, kas leidžia lengvai ir paprastai klijuoti bet kokias sunkias apdailas be jokios baimės, kad medžiagos atsikabins ir/arba nesilaikys. Atplėšimo jėga pjaustytam putų polistirolui yra iki 80kPa, kai tuo tarpu formuotam ŠILFOAM gaminiui 150kPa.

ŠILLFOAM produkcija puikiai dera stogų šiltinime, kombinacijoje su vata, nes kartu duoda namui viską, ko reikia. ŠILFOAM- šilumą ir apsaugą nuo karščio, vata- naudojama, kad slopintų lietaus, krušos ir/arba kitų gamtos reiškinių keliamą garsą.

Efektyvus ŠILLFOAM gaminių panaudojimas yra įvažiavimuose į kiemus. Kam to reikia? Pabandysiu papasakoti per daug neišsiplėsdamas: Nukasus gruntą ruošiant namo statybai yra sujudinami giliau žemėje buvę sluoksniai, kurie ten gulėjo daugybę tūkstančių metų ir per tiek laiko arba buvo pripratę gauti kažkiek šilumos/šalčio svyravimų, arba šie ciklai visai nesiekdavo tokių sluoksnių. Ir šioje vietoje ŠILFOAM medžiagos veikia taip pat, kaip anksčiau buvę sluoksniai ir dar net gi geriau, kaip savotiški amortizatoriai iš viršaus ir apačios. Iš apačios sulaiko žemės sluoksnių reakciją į temperatūros svyravimus, o iš viršaus transporto judėjimą ir tokiu būdu įvažiavimas visada liks lygus ir be duobių ar kalnų. Taip pat ŠILLFOAM produkcija užkerta kelią grunto peršalimui, ko pasekoje užsnigus ir po to pašvietus saulei, sniegas nutirpsta pats, ir neprišąla ir neapledėja įvažiavimas. Kai kurie mūsų klientai tai vadina "tinginio kiemu ;)"

Klausimas: kiek esate pasiruošę taupyti? Ar taupyti dabar, o po to vis tvarkyti kiekvieną naujai atsirandantį defektą, ar iš karto pasiruošti taip, kad ateityje, skirtiną laiką defektams tvarkyti, panaudotumėte savo poilsiui arba bendravimui su draugais, kinui, žvejybai ir/arba kitoms pramogoms, kurių dėl gyvenimo tempo ir taip mažėja. Mes taupome Jūsų laiką, pinigus ir nervų ląsteles.

 

Šilputa tikisi iš Jūsų gauti užsakymų, kuriuos aptarnausime iš karto. Mes galime suteikti reikiamą informaciją, konsultaciją Jūsų darbuotojams formuoto polistirolo pardavimų specifikos klausimais.

Visus iškilusius klausimus galime aptarti telefonu arba susitikimo metu Jums patogiu laiku.

Pagarbiai

Olegas Demčenko
Pardavimų vadovas
Mob. +370 602 57535
olegas@silputa.lt

 

Plačiau
THERMO PERDANGA

THERMO PERDANGA naudojama įvairių pastatų statyboje kaip lubų ar grindų perdanga, kurios nereikia papildomai šiltinti.

Šios statybinės medžiagos pasižymi:

 • Puikiomis izoliacinėmis savybėmis,
 • Atsparumu ugniai (Thermo perdanga atitinka E klasei keliamus reikalavimus, yra nedegi, savaime užgęsta)
 • Atsparumui vandeniui (vandens visiškai neįgeria).
 • Išsiskiria tvirtumu: ją tvirtinant ant grindų perdanga galima vaikščioti, o jau patiesta išlaiko didelį svorį (1 m2 gali išlaikyti nuo 1,5 tonos svorio).

Itin lengvas ir patogus montuoti gaminys, ypač pamegtas renovuojamuose pastatuose, nes išvengiama brangiai kainuojančių kėlimo mechanizmų ( 12m sveria vos 60kg ).

Plačiau
ICF THERMO BLOKAI

ICF THERMO BLOKAI yra produktas, atliekantis dvi funkcijas – betono klojinio bei šiltinamojo sluoksnio. ICF BLOKAI gaminami iš putų polistirolo atitinkančio  EPS 200 NEO bei atlaikančio gniuždymą virš 200 kPa (20 t / m2 plotui).

 • ICF BLOKAI gali būti naudojami namo rūsio sienoms įrengti.
 • ICF BLOKAI montuojami namo aukštų sienoms įrengti ir pertvarinėms/nešančiosioms sienoms montuoti.
 • ICF BLOKŲ viduje galima montuoti namo komunikacijas, įskaitant bet neapsiribojant kanalizacijos vamzdžių, šilumos tiekimo vamzdžių, elektros instaliacijos kanalų ir kt.
 • ICF blokų sienos apdailinamos taip pat, kaip ir bet kokios sienos iš putų polistirolo, naudojant armavimo tinklą ir apdailos medžiagas.

Blokų konstrukcija skirta rusio, fasado, sienų ir pertvarų irengimui. Tvirtas, papildomai armuotas ICF blokas iš kurio itin greitai surenkamos namo sienos ( 100m2 per 8 valandas ir 2h betonavimui )

Plačiau
THERMOFLOOR NEO

Šilputa THERMOFLOOR NEO GRINDYS– tai aukščiausios klasės šildomų grindų sistema. Modernių technologijų šildomų grindų paklotas yra efektyvus šilumos izoliatorius, labai greitai paklojamas, jame lengvai ir greitai yra montuojami šilumos vamzdeliai. Garantuotas TOLYGUS šildymo vamzdelių paskirstymas, – Jūsų grindys bus visos tolygiai šiltos, tad Jūs ir Jūsų vaikai drasiai galės komfortiškai vaikščioti, sedėti, bei žaisti ant grindų be jokios baimės.

Šilputa THERMOFLOOR NEO GRINDYS tai:

 • 100% komfortas namuose
 • A+++ šiluma Jūsų Šilputa namo sistemoje
 • 100% kokybė
 • Ekokogiškas gaminys

Dėl savo unikalios konstrukcijos ir išskirtinių savybių išvengiama papildomo armavimo ir kitų papildomų medžiagų. Lengvas, greitai montuojamas, šiltas gaminys, apsaugantis grindinio šildymo sistemas nuo įtrukimų ir galimų nesandarumų dėl šilumos/šalčio ciklų. Šis gaminys suteikia galimybe įrengti šildomas grindis netgi riboto aukščio patalpose.

THERMOFLOOR NEO techninės savybės

THERMOFLOOR NEO GRINDYS  – formuoto putplasčio grindys iš tvirtesnio NEOPORO putplasčio EPS NEO su grafito dalelėmis, kurios efektyviai atspindi infraraudonąsias bangas taip efektyviau nukreipia šilumą į patalpos vidų. Didesnis šilumos laidumo koeficientas – 0,030 W/m2k.

Nr.

Makrė

Ilgis, mm

Plotis, mm

Storis, mm

Stipris

griuždant,

kPa

Degimo klasė

Šilumos laidimo koef, W/m2K

Kiekis

pakuotėje,

vnt

Kiekis

pakuotėje,

m2

1

TFN NEO 47 mm

1200

600

47

150

E

0,030

14

10,08

2

TFN NEO 60 mm

1200

600

60

150

E

0,030

10

7,2

THERMOFLOOR NEO grindų ypatumai

 • Formuoto putplasčio uždarų porų gaminys

 • Inovatyvus briaunų profiliavimas leidžia sąndariai sujungti plokštes

 • Šildymo vamzdelis tvirtinamas tiesiai į formą
 • Vamzdelių montavimas be papildomų tvirtinimo elementų, ką garantuoja skirtukų forma

 • Išfezuotos briaunos plokštėse neleidžia betonui išstumti vamzdelius į paviršiu
 • Formuoti pakilimai pakelia vamzdelį nuo pakloto dugno kad vamzdelis būtų pilnai padengtas betonu

 • Nereikia naudoto papildomai tinklekio ar thermo izoliacinio pakloto

THERMOFLOOR NEO grindų montavimo ypatumai

 • THERMOFLOOR NEO GRINDYS yra klojamos ant bet kurios dangos (putplasti, betonas). Inovatyvus briaunų profiliavimas leidžia sąndariai sujungti plokštes.
 • THERMOFLOOR NEO GRINDYS leidža patikimai tviritini šildymo vamzdelį visomis kryptimis be papildomo tviritnimo. Montavima palengvina paviršiuje esantčių iškilimų forma, tarp kurių patogu montuoti bei tinakmaia fiksuoti šildymo vamzdelius be papildomų pastangų. Tiesiog įstatykite vamzdelį ir jus tvirtai gulės ir bus apsaugotas.
 • Unikali THERMOFLOOR NEO GRINDYS forma lengvai įtvirtina šildymo vamzdelį, palikdama tarpą apačioje betono / gipsu užpildui. Nelieka bereikalingo oro tarpo ir grindys veikia kaip šildomoji baterija, tolygiai skleidžianti šilumą Jūsų namams.
 • THERMOFLOOR NEO GRINDYS nereikalauja naudoti nei hidroliacinės plevelės nei armatūros tinklo.
 • Šilputa THERMOFLOOR NEO GRINDYS - tai patikimas būdas sudėti šildomas grindis ir apsisaugoti net nuo žmogiškos klaidos faktoriaus.

Montavimas ant grunto

 1. Paruošiamas išlyginamas, sutankinamas gruntas;
 2. Dedama garo izoliacinė plėvelė;
 3. Klojamas apatinis šiltinamasis sluoksnis 250mm ir daugiau;
 4. Montuojamos / Paklojamos Thermo grindys;
 5. Išvedžiojamas grindinio šildymo vamzdynas;
 6. Pajungiamas kolektorius;
 7. Betonuojamos šildomos grindys:
  1. 30 mm gipso anhidridinės grindys; arba
  2. 60 mm cementinis skiedinys (smėlbetonis)
 8. Pramoninės betoninės grindys 60mm ir daugiau, kaip numato projektinės apkrovos
 9. Montuojama grindų danga.

Montavimas ant tarpaukštinių perdangų

 1. Paruošiama išlyginama perdangos viršutinė dalis;
 2. Klojamas apatinis šiltinamasis sluoksnis 50mm ir/arba daugiau, garso izoliacijai naudojama vata;
 3. Montuojamos Thermo grindys;
 4. Išvedžiojamas grindinio šildymo vamzdynas;
 5. Pajungiamas kolektorius;
 6. Betonuojamos šildomos grindys:
  1. 30 mm gipso anhidridinės grindys.
  2. 60 mm cementinis skiedinys (smėlbetonis).
 7. Pramoninės betoninės grindys 60mm ir daugiau, kaip numato projektinės apkrovos.
 8. Montuojama grindų danga.

Ypatumai

 • Naudojant THERMOFLOOR NEO grindiniam šildymui įrengti, nebereikia naudoti armatūros tinklo.
 • Įrengimas labai greitas ir patikimas, išvengiam žmogiškos klaidos faktoriaus
 • Dėl šilumos-šalčio ciklų išvengiama trinčių ir mikro įtrūkimų, kurie gali įtakoti šildymo vamzdžio prasitrynimą ir šildymo kontūro vandens nesandarumą.
 • Dėl esančių suformuotų putų polistirolo pakilimų su konusu, vamzdukas laikosi be papildomo fiksavimo.
 • Dėl šių pačių pakilimų betonuojant grindis galima drąsiai vaikščioti per grindis ir nesibaiminti, kad bus pažeistas šildymo vamzduko aukštis ar įtvirtinimas, ko pasekoje kontūras šildytų neefektyviai arba netolygiai.
 • Thermo floor įrengimo greitis 30m2 per 30-50min. su betonavimu.

Nuotraukos ir pavyzdžiai

 

Video 1:  THERMOFLOOR NEO Grindys 12 kv.m per 04 min 38 sec               

Video 2:  THERMOFLOOR NEO Grindys šildymo vamzdelis 12 kv.m per 18 min 38 sec               

Video 3:  THERMOFLOOR NEO Grindys šildymo vamzdelio klojimas            

Video 4:  THERMOFLOOR NEO Grindys - šiltos grindys nuo... iki...            

Video 5:  THERMOFLOOR NEO Grindys klojimas    

 

Esant poreikiui tokių gaminių- galima drąsiai teirautis, ir būsite išsamiai konsultuojami žemiau nurodytais rekvizitais.

Šilputa tikisi iš Jūsų gauti užsakymų, kuriuos aptarnausime iš karto. Mes galime suteikti reikiamą inforamciją, konsultaciją Jūsų darbuotojams formuoto polistirolo pardavimų specifikos klausimais.

Visus iškilusius klausimus galime aptarti telefonu arba susitikimo metu Jums patogiu laiku.

Pagarbiai
Olegas Demčenko
Tel. +370 602 575 35
e-paštas. olegas@silputa.lt 

Plačiau
„U“ Formos rostverko šiltinamasis klojinys

Patogus lengvas klojinys, rostverko ant polių formavimui ir šiltinimui. Apsaugo nuo galimų statybinių procesų brokų ir nesklandumų. Taupo kliento pinigus, laiką ir padidina rostverko tikslumą

Plačiau