Formuoto putų polistirolo plokstės

Formuotas putų polistirolas naudojamas rusio, fasado, stogo šiltinimui, perdangų ir įvažiavimų į kiemus peršalimo prevencijai, savo savybėmis lenkia įprastinį pjaustytą putų polistirolą.

Savybės

Gaminys

Pjaustytas putų polistirolas

Formuotas putų polistirolas SILLFOAM

EPS

NEO

EPS

NEO

 

Dydžiai:

 

Ilgis mm Plotis mm

Storis mm

500 / 1000 / 2000

500 / 1000 / 2000

1200

1200

500 / 1000

500 / 1000

600

600

10 – 1000

10 – 1000

20 – 450

20 – 450

Grynumas

Iki 100%

Iki 100%

100%

100%

Lemda

0,042 – 0,034

0,032 – 0,030

0,037 – 0,032

0,031 – 0,029

Stipris gniuždant kPa

50 – 200

60 – 150

60 – 250

60 – 200

Stabilumas

Brandintinas 30d

Brandintinas 30d

24val.

24val.

Įmirkis po 30dienų

Apie 3%

Apie 3%

0,002%

0,002%

Agdezija (sukibimas)

Standartinė

Standartinė

 Iki 1,5 karto didesnė

Iki 1,5 karto didesnė

Prilipimo stipris kPa

50 – 100

50 – 100

70 – 250

70 – 200

Panaudojimas

  • Rostverko šiltinimui

  • Pamatų šiltinimui

  • Fasado šiltinimui

  • Stogo šiltinimui

  • Angokraščių formavimui ir šiltinimui

  • Įvažiavimų į kiemus amortizacijai

  • Tiltų ir viadukų sujungimui su kelio danga

  • Kelio sankasų formavimui

  • Kelio platinimui

  • Kt.

Ypatumai

Dėl savo unikalių savybių SILLFOAM gaminys, atkeliavęs iš Vokietijos ir Austrijos, kur gaminamas daugiau nei 15 metų, labai greitai išpopuliarėjo Lietuvoje ir sėkmingai keičia įprastinį pjaustytą putų polistirolą. SILLFOAM sėkmingai skinasi kelią statybų pramonėje, nes savo savybėmis patenkina ir net gi pranoksta Šilputa Group klientų kūkesčius. Mūsų klientai greitai įvertino SILLFOAM savybes ir patikimumą, užtikrindami darbų kokybę, kuri dabar gali būti drąsiai didinama iki 15-os ar daugiau metų paslėptiems darbams, kur naudojamas formuotas putų polistirolas, nes pačiam gaminiui galime suteikti 15-25 metų garantiją, kai darbus atlieka Šilputa Group patikrinti patikimi darbuotojai ir įmonės.

Kadangi sezono metu, kai labai didelė šiltinimo medžiagų paklausa, atsiranda labai didelė problema kuomet naudojamas pjaustytas putų polistirolas, kuris dar nėra stabilus, o formuotas SILLFOAM gaminys tinkamas montuoti iš karto, ty po 24 val, tai reiškia, kai tik pasiekia statybų vietą. Montuojant pjaustyto putų polistirolo gaminį, jei jis nėra stabilizuotas jis traukiasi sudarydamas sujungimuose tarpus, kurie į save traukia šaltį iš lauko ir drėgmę su druskomis. Druskų kristalai formuojasi ant polistirolo gaminio krašto, o tada pradeda stumti nuo savęs fasado apdailą. Reikia pripažinti, kad taip greitai, kaip aprašyta, šis procesas nevyksta, tam, kad pasimatytų pirmieji fasado defektai (priklausomai nuo statybininkų kvalifikacijos) gali užtrukti 5-10 metų, nors pagal statistiką, vidutiniškai namų savininkai tikisi bent jau 24-erių metų, kad namo bent pagrindinių mazgų (sienos, grindys, stogas) priežiūra nekels jokių rūpesčių.

SILLFOAM nuotraukos

Specifikacijos

Formuotą putų polistirolą gaminame tiek iš EPS, pagal savo savybes kiekvienas gaminys turi atskirą pavadinimą atitinkantį EPS stiprį. EPS 70 ir EPS 80, vadinamas SILLFOAM THERMO. EPS 100 (GEO)- CLASSIC. EPS 150 – EXTRA. EPS 200 – PREMIUM. EPS 70 (NEO) ir EPS 80 (NEO) – SILLFOAM THERMO PLIUS. EPS 90 (NEO) – SILLFOAM THERMO ++. EPS 100 (NEO) – SILLFOAM THERMO +++.

Naudojimas

Nauja SILLFOAM produkcija puikiai tinka, kur jau buvo naudotos kitos šiltinimo medžiagos, ir reikia apšiltinti papildomai. Turima minty, kad dėl mažų šilumos nuostolių reikalavimų anksčiau statomi namai vis atitikdavo C klasę, o tai reiškia didelius šilumos nuostolius dėl plonų sienų. Dabar žmonės suprato, kad geriau investuoti iš karto šiek tiek daugiau ir po to bus taupoma po 3-5erių metų vien tik šildymo sąskaita. Turima minty, kad SILLFOAM medžiagų atsiperkamumas yra 3-5eri metai.

SILLFOAM medžiagos puikiai tinkamos naudoti jau esamus pamatus, nes dėl savo labai mažo vandens įgeriamumo 0,002mg/m2 puikiai apsaugos pamatą ir išlaikys savo savybes labai ilgai (daug kartų ilgiau, nei įprasta pjaustyta produkcija. SILLFOAM medžiagų savybes galime pagaminti tokias, kurios reikalingos kiekvienam klientui asmeniškai, todėl prisitaikysime pagal kiekvieną gruntą ir/arba kitas būtinas sąlygas, kad pastatas įgautų reikiamus parametrus ir juos pranoktų.

SILLFOAM produkcija lenkia savo pirmtaką (pjaustytą putų polistirolą), nes du kartus tvirčiau prilimpa ir laikosi ant sienos, kas leidžia lengvai ir paprastai klijuoti bet kokias sunkias apdailas be jokios baimės, kad medžiagos atsikabins ir/arba nesilaikys. Atplėšimo jėga pjaustytam putų polistirolui yra iki 80kPa, kai tuo tarpu formuotam SILLFOAM gaminiui 150kPa.

SILLFOAM produkcija puikia dera stogų šiltinime, kombinacijoje su vata, nes kartu duoda namui viską, ko reikia. SILLFOAM- šilumą ir apsaugą nuo karščio, vata- naudojama, kad slopintų lietaus, krušos ir/arba kitų gamtos reiškinių keliamą garsą.

Naujausias ir daugiausia diskusijų sukėlęs SILLFOAM gaminių panaudojimas yra įvažiavimuose į kiemus. Kam to reikia? Pabandysiu papasakoti per daug neišsiplėsdamas: Nukasus gruntą ruošiant namo statybai yra sujudinami giliau žemėje buvę sluoksniai, kurie ten gulėjo daugybę tūkstančių metų ir per tiek laiko arba buvo pripratę gauti kažkiek šilumos/šalčio svyravimų, arba šie ciklai visai nesiekdavo tokių sluoksnių. Ir šioje vietoje SILLFOAM medžiagos veikia taip pat, kaip anksčiau buvę sluoksniai ir dar net gi geriau, kaip savotiški amortizatoriai iš viršaus ir apačios. Iš apačios sulaiko žemės sluoksnių reakciją į temperatūros svyravimus, o iš viršaus transporto judėjimą ir tokiu būdu įvažiavimas visada liks lygus ir be duobių ar kalnų. Taip pat SILLFOAM produkcija užkerta kelią grunto peršalimui, ko pasekoje užsnigus ir po to pašvietus saulei, sniegas nutirpsta pats, ir neprišąla ir neapledėja įvažiavimas. Kai kurie mūsų klientai tai vadina „tinginio kiemu ;)“

Klausimas: kiek esate pasiruošę taupyti? Ar taupyti dabar, o po to vis tvarkyti kiekvieną naujai atsirandantį defektą, ar iš karto pasiruošti taip, kad ateityje, skirtiną laiką defektams tvarkyti, panaudotumėte savo poilsiui arba bendravimui su draugais, kinui, žvejybai ir/arba kitoms pramogoms, kurių dėl gyvenimo tempo ir taip mažėja. Mes taupome Jūsų laiką, pinigus ir nervų ląsteles.

Esant poreikiui kitokių markių gaminių- galima drąsiai teirautis, ir būsite išsamiai konsultuojami žemiau nurodytais rekvizitais.

Šilputa Group ir Produktų vystymo sprendimai linki Jums turtingų klientų storomis piniginėmis ir labai tikimės iš Jūsų gauti užsakymų, kuriuos aptarnausime iš karto. Kaip esame susitarę, reguliariai lankysiu Jūsų prekybos tinklą, kad galėčiau konsultuoti Jūsų darbuotojus formuoto polistirolo pardavimų specifikos klausimais.

 

Pagarbiai
Ramūnas Mackevičius
Tel. +370 (616) 888 11
e-paštas. ramunas@productdd.eu
ramunas@sillfoam.eu