ICF Blokai

Blokų konstrukcija skirta rusio, fasado, sienų ir pertvarų irengimui. Tvirtas, papildomai armuotas ICF blokas iš kurio itin greitai surenkamos namo sienos( 100m2 per 8 valandas ir 2h betonavimui )

Specifikacijos

ICF blokai gaminami iš EPS ir NEO 150 kPa gniuždymą atlaikančio putų polistirolo. Jie gali būti naudojami namo rūsio sienoms įrengti. ICF blokai montuojami namo aukštų sienoms įrengti ir pertvarinėms/nešančiosioms sienoms montuoti. ICF blokų viduje galima montuoti namo komunikacijas, įskaitant bet neapsiribojant kanalizacijos vamzdžių, šilumos tiekimo vamzdžių, elektros instaliacijos kanalų ir kt. ICF blokų sienos apdailinamos taip pat, kaip ir bet kokios sienos iš putų polistirolo, naudojant armavimo tinklą ir apdailos medžiagas.

ICF blokai tai puiki statybinė medžiaga apsauganti namą nuo pelėsio, nes visiškai neįgeria drėgmės. Namas pastatytas iš ICF blokų stovės daugybę metų nepakitęs, nes suformuotas ICF blokuose monolitas – laikomas tvirčiausia statybine medžiaga, atlaikančia net gi seisminius aktyvumus daugiau, nei įprastinės statybinės medžiagos. Bandymai atlikti su ICF gaminiais pranoko didžiausius gamintojų lūkesčius. ICF blokų pastatas gali būti daugiau nei 10-ies aukštų. Iš ICF blokų statomos gydymo įstaigos, mokyklos ir vaikų darželiai, nes medžiagos visiškai nealergizuoja ir yra visiškai ekologiškos, nes gali būti perdirbtos 100%. Dėl unikalaus ICF blokų sujungimo nebereikalinga jokia klijavimo medžiaga. Dėl preciziškai tarpusavyje sujungiamų blokų namas bus visiškai tiesiomis sienomis, o statybininkams iki minimumo sumažinome klaidų galimybes. Kartu su medžiagomis teikiame specialisto konsultacijas, susijusias su ICF blokų montavimu, o esant poreikiui atvykstame į statybų vietą ir konsultuojame specifiniais klausimais.

Blokų dydžiai

Dydis

Aukštis

mm

Ilgis

mm

Vidinis storis

mm

Betonuojamas storis

mm

Išorinis storis

mm

Gaminys
EPS 150 300 1000 50 160/210 50/100/150/200/250/300
EPS 150 600 1000 50 160/210 50/100/150/200/250/300
NEO 150 300 1000 50 160/210 50/100/150/200/250/300
NEO 150 600 1000 50 160/210 50/100/150/200/250/300

ICF blokų pavydžiai ir nuotraukos

ICF blokų montavimas

  1. ICF montavimui paruoštas pamatas turi būti lygus. Leistini lygio nuokrypiai iki 0,02 cm per visą pamato ilgį.
  2. ICF montavimui paruoštas pamatas turi būti su iš anksto paruošta ir įbetonuota armatūra į rostverką. Žingsnis 0,5-1m. Armatūros aukštis virš rostverko mažiausiai 0,5m. Armatūros storis turi būti toks pats, kaip naudojamas rostverko armavimui.
  3. Pagal namo kampus tiksliai išmatuojamos ir pažymimos sienų linijos, kad vėliau pagal linijas būtų montuojami ICF blokai. Taip pat pažymimi durų ir kitų įėjimų matmenys.
  4. Montuojama pirmą ICF blokų eilė. Ties blokų galais (pvz. Durų arkose) montuojamos aklės/angokraščiai. Pradedama montuoti taip pat nuo pasirinkto angokraščio arba kampo. ICF blokų susijungimuose naudoti akles tiek, kiek reikia, kad gautųsi bendras toks pats namo sienos storis.
  5. Montuojama antra ir paskesnės ICF blokų eilės taip, kad kiekviena paskesnė eilė perdengtų ir jungtų žemiau esančius ICF blokus. Jei ICF blokas per ilgas ir netelpa, jis nupjaunamas tiksliai išmatavus.
  6. Langų ir durų viršutiniai angokraščiai montuojami su aklėmis, kurios prieš betonavimą papildomai paramstomos, kad betonas neišstumtų aklės.
  7. Sumontavus pirmą visą pilną aukštą, pilamas betonas. Galima betonuoti rankiniu būdu, arba naudojant betono siurblį. Betonuojant su betono siurbliu, privaloma naudoti „S“ antgalį, kad būtų pilamas betonas tolygiai. Betonuojama dviem būdais: 1. Iš vieno kampo, 2. Nuo bet kurio kampo po 1 metrą kylant į viršų. Per visą namo ilgį.

ICF blokų pavyzdžiai ir nuotraukos

ICF blokų montavimas ir betonavimas

Vienu kartu galima sumontuoti ir užlieti betonu 3000mm aukščio sieną su iš anksto suformuotais angokraščiais ir specialių aklių, kurios pridedamos kartu su blokais pagal iš anksto pateiktą arba paskaičiuotą namo konstruktyvą. Prieš betonavimą užtikrinant vidinės pusės blokų papildomą stabilumą montuojamos papildomos atramos. Žingsnis 1400mm. Išilginis armavimas naudojamas kas 300mm aukštį, ty paklojus blokelių eilę- klojama armatūra, jei kitaip nenumato konstruktyvas. Horizontalus armavimas reikalingas, kad atlaikytų horizontalias įtampas ir, kad blokeliai neatsiskirtų. Vertikaliai armuojama namo kampuose 4vnt 100mm atstumu sudarant keturkampį ir ties langų ir durų angokraščiais. Vertikalus armavimas reikalingas, kad blokelių konstrukcija atlaikytų vertikalias apkrovas ir kad neatsikabintų betonuojant. Betonuojant ICF blokų vidinę dalį, betono siurblys privalo turėti uždėtą siurblio „S“ formos antgalį, kad betono srovė tekėtų tolygiai. Betonavimo galimybės arba po 1 metrą užliejus spirale lieti per visą namo perimetrą tolygiai aukštėjant arba nuo tolimiausios kampinės sienos. Palei angokraščius ir namo kampuose užlietas betonas tankinamas rankiniu būdu, kad tolygiai pasiskirstytų po anga ir pilnai užlietų angas.

ICF mazgų nuotraukos

Montavimo įpatumai

ICF blokų montavimo pavyzdys nurodytas priede Nr.1 Sienose montuojamų langų ir durų angokraščiai aprašyti priede Nr. 2.

Sienos kampai iš ICF blokų sujungiami armatūra kampuose, kaip nurodyta brėžinyje.

ICF blokų montavimo mazgai

Papildomi ICF blokų montavimo pavyzdžiai pridedami prieduose.

Esant poreikiui kitokių markių gaminių- galima drąsiai teirautis, ir būsite išsamiai konsultuojami žemiau nurodytais rekvizitais.

Šilputa Group ir Produktų vystymo sprendimai linki Jums turtingų klientų storomis piniginėmis ir labai tikimės iš Jūsų gauti užsakymų, kuriuos aptarnausime iš karto. Kaip esame susitarę, reguliariai lankysiu Jūsų prekybos tinklą, kad galėčiau konsultuoti Jūsų darbuotojus formuoto polistirolo pardavimų specifikos klausimais.

 

Sienos sujungimo pavydys Nr.1 Siena Murlotas ir Gegnė Nr.4
Sienos ir perdangos sujungimas Thermo blokelis
Nr.3 Thermo blokelio apatinis uždengimas Nr.3 Thermo blokelio apatinis uždengimas
Thermo blokelio šoninis uždengimas  

Pagarbiai
Ramūnas Mackevičius
Tel. +370 (616) 888 11
e-paštas. ramunas@productdd.eu
ramunas@sillfoam.eu