„U“ Formos rostverko šiltinamasis klojinys

Patogus lengvas klojinys, rostverko ant polių formavimui ir šiltinimui. Apsaugo nuo galimų statybinių procesų brokų ir nesklandumų. Taupo kliento pinigus, laiką ir padidina rostverko tikslumą ir sklandesni tolimesnį darbą.

  

Montavimas

 1. Aplink suformuotus polius ir tarp polių išlyginamas žemių sluoksnis.
 2. „U“ formos klojiniuose dugne išpjaunamos skylės pagal polių plotį ir pagal polių vietą, kad užmautas ant polių „U“ lovys tiksliai užsidėtų.
 3. Poliaus betoninė dalis turi būti išlindusi iš „U“ formos klojinio 100mm ir/arba daugiau. Armatūra turi būti dar aukščiau, kad ant jos būtų galima pritvirtinti išilgai “U” formos armatūrą.
 4. „U“ formos klojinys turi būti dedamas, kad platesnioji klojinio pusė (jei jos skirtingo storio) būtų išorinėje pamato pusėje.
 5. „U“ formos klojinys sujungiamas su kutu „U“ formos klojiniu specialiai išfrezuotais sujungimais.
 6. Ant suformuotų polių išlindusios armatūros tvirtinama paruošta skersinė armatūra, paruošta pagal statinio konstrukcinius reikalavimus ir sutvirtinama, kaip numatyta konstruktyve.
 7. „U“ formos klojinys apipilamas iš šonų iki klojinio viršaus gruntu, kuris sutankinamas su tankintuvu.
 8. Jei „U“ formos klojinys yra aukščiau grunto, jo šonai sutvirtinami laikinais lentų klojiniais ir atramomis, 1000mm-1200mm žingsniu, iš abiejų klojinio pusių, kurios taip pat sukabinamos.
 9. „U“formos galai užaklinami to paties klojinio dalimi, kuri atpjaunama iš klojinio 100mm ir apvertus įstatoma į klojinio betoninę dalį.
 10. „U“ formos klojinys kampuose įpjaunamas įstrižai, kad susijungtų galuose vienodai ir tarpas suklijuojamas putų polistirolo klijais arba putomis.
 11. „U“ formos klojinys užpildomas betono mišiniu, pagal rostverko konstruktyvo reikalavimus.12. Po betono sustingimo nuardomi laikini šoniniai sutvirtinimai.
 12. Rostverkas paruoštas.

Nuotraukos ir montavimo pavyzdžiai

 

Specifikacijos

„U“ formos klojiniui nebereikia papildomos hidroizoliacijos. Klojinys sutrumpina darbo laiką ir iš karto gaunamas gaminys, kuris yra šiltas ir papildomo šiltinimo nebereikia. Naudojant „U“ formos klojinį išvengiamos įmanomos kreivo rostverko klaidos, taip pat nebereikia išlieto rostverko šlifuoti, kad prie jo lygiai priliptų šiltinimo medžiagos. „U“ formos klojinį pagaminsime pagal kliento pageidaujamą dydį ir pristatysime tiesiai į bet kurį objektą.

Esant poreikiui kitokių dydžių gaminių- galima drąsiai teirautis, ir būsite išsamiai konsultuojami žemiau nurodytais rekvizitais.

Šilputa Group ir Produktų vystymo sprendimai linki Jums turtingų klientų storomis piniginėmis ir labai tikimės iš Jūsų gauti užsakymų, kuriuos aptarnausime iš karto. Kaip esame susitarę, reguliariai lankysiu Jūsų prekybos tinklą, kad galėčiau konsultuoti Jūsų darbuotojus formuoto polistirolo pardavimų specifikos klausimais.

 

Pagarbiai

Ramūnas Mackevičius
Tel. +370 (616) 888 11
e-paštas. ramunas@productdd.eu
ramunas@sillfoam.eu