ICF THERMO NAMAS

ŠILPUTA ICF THERMO NAMAS – sprendimas iškarto apšiltintam pagal aukščiausius reikalavimus vientisam monolitiniam sandariam namui. Nereikia galvoti apie konstrukcijos ar medžiagų pasirinkimą, apšiltinimo storius ar statybos būdus – viskas jau yra apgalvota.

ICF THERMO NAMO PRIVALUMAI

ICF THERMO NAMO SIENOS ELEMENTŲ KONSTRUKCIA

SIENOS STATYBOS ASPEKTAI IR TVARKA

SIENOS IŠRAMSTYMO TVARKA IR ASPEKTAI

SIENOS BETONAVIMAS

 

PLOKŠCIOJO STOGO SU THERMO PERDANGA ĮRENGIMAS

 

ŠILDOMŲ GRINDŲ THERMOFLOOR NEO ĮREGNIMAS

SIENOS IŠRAMSTYMO TVARKA IR ASPEKTAI
  SIENOS BETONAVIMO TVARKA

 

 

ICF THERMO NAMAS

 

ICF THERMO PAMATAI

Plokštuminiai pamatai (ruošiama)

Pastatų šiltinimo technologijos

 

 

UAB „Šilputa“ pastatų šiltinimo technologija – tai galimybė turėti šiltą ir ekonomišką namą minimaliomis pastangomis.

Ši technologija paremta daugelyje šalių pripažintais standartais, taikomais jau ne vieną dešimtį metų, todėl yra tikrai patikimas ir kokybiškas sprendimas, suteikiantis galimybę pasiekti A+ energinio efektyvumo klasę.  UAB „Šilputa“ technologija pasižymi šiomis savybėmis:

  • efektyvumas (patalpų šiltinimo technologija tinkama naudoti ir šiltinant energiškai efektyvius, pasyvius namus. Palyginti su įprastais metodais šiltintais namais, ši technologija suteikia galimybę sumažinti šildymo išlaidas net iki 80 %).
  • Puiki izoliacija (nepriekaištinga šilumos ir drėgmės izoliacija: visa šiluma sulaikoma patalpų viduje, todėl jos sparčiai sušyla ir nėra jokio šilumos nuotėkio į lauką, o nuo neigiamo drėgmės poveikio tiek iš vidaus, tiek iš išorės apsaugo izoliacinis šiltinimo komponentų sluoksnis. „Šilputos“ naudojami šiltinimo komponentai puikiai izoliuoja ir triukšmą).
  • Funkcionalumas (pagal „Šilputos“ technologiją namai šiltinami naudojant itin lengvus komponentus, kuriuos iš vienos vietos į kitą galima tiesiog pernešti. Be to, ir juos montuoti nereikia didelių fizinių pastangų ar galingų įrenginių. Komponentai puikiai tinka tiek statant naujus, tiek renovuojant senesnės statybos pastatus, jie be vargo gali būti pritaikyti atliekant ir sudėtingesnės, nestandartinės konstrukcijos pastatų šiltinimo darbus).
  • Ekologija („Šilputos“ technologija – tai visiškai nekenksmingas gamtai, ekologiškas pastatų šiltinimo sprendimas).
  • Lengva eksploatacija (pagal „Šilputos“ technologiją statomų ar rekonstruojamų namų sienos netrūkinėja, nebūna drėgnos net ką tik baigus darbus, todėl iškart galima pradėti rūpintis apdaila. Komponentai yra atsparūs temperatūros svyravimui, todėl gali būti montuojami bet kuriuo metu laiku).
  • Taupumas (pagal „Šilputos“ technologiją atliekamas pastatų šiltinimas suteikia galimybę sutaupyti, nes statybos metu nebus reikalingos kai kurios kitos medžiagos: armatūra, papildomi šiltinimo ar izoliaciniai elementai ir kt.)
  • Saugumas („Šilputos“ technologija – tai degimo nepalaikantys šiltinimo komponentai, kurie savaime gęsta).
  • Greitis (pagal „Šilputos“ technologiją pastatyti namai – tai iškart apšiltinti, sandarūs (nėra nei siūlių, nei tarpų), drėgmei atsparūs ir šilti statiniai, kurių statyba neužima daug laiko: nereikia gaišti tvirtinant papildomas medžiagas ar komponentus, statinys iškart pasižymi visomis būtiniausiomis savybėmis ir yra išskirtinės kokybės).
  • Nevaržomos apdailos galimybės (ši technologija suteikia galimybę patalpų apdailą atlikti taikant bet kokį būdą, ant grindų iškart montuoti šildymą ir pasirinkti bet kokį stogo tipą (ir plokščią, ir šlaitinį).

UAB „Šilputos“ taikoma pastatų šiltinimo technologija – tai Jūsų pasirinkimas gyventi šiltame, ekologiškame ir energiškai efektyviame būste, taip gerokai sumažinant šildymo išlaidas ir sutrumpinant statybos terminą.
Rinkitės nesudėtingai, greitai ir kokybiškai diegiamą šiltinimo technologiją – rinkitės „Šilputos“ technologiją.