THERMOFLOOR šildomų grindų betonavimas

THERMOFLOOR šildomų grindų betonavimas atliekamas kelias būdais, kurie ženkliai padidina efektyvumą ir ekonominį naudingumą, leidžia išvengi papildomo darbo ir bereikalingų medžiagų naudojimo.

Priklausomai nuo projektinių reikalavimų, Betoninio užpildo storis svyruoja tarp 60 – 80 mm, skaičiuojant nuo plokštės pagrindo viršaus.

Panaudojant Anthidritinio gipso mišinį, liejamojo pado storis svyruoja tarp 35-50mm priklausomai nuo gamintojo ir projektinių reikalvimų.

Betonavimas cementiniu mišiniu / smelbetoniu su Fibra. 

Grindų betonavimui naudojamas cementinio pagrindo smelbetonis, pridedant plastifikatorius / fibrą. Polipropileno fibra DURUS EASY FINISHskirta betono armavimui. Grindų betonavimui naudojamas kiekis 2 kg/m³ betono.

  • Polipropileno fibra taupo laiką ir pinigus, nes nebereikia kloti armatūros tinklų prieš betonavimo darbus.
  • Armatūros tinklai gali būti paveikti korozijos, taip betono gaminys praranda dalį savybių. Polipropileno fibra nėra įtakojama aplinkos veiksnių.
  • Polipropileno fibra betone sudaro unikalų 3D tinklą ir tolygiai pasiskirsto betono sluoksnyje.
  • Betono sluoksnis yra žymiai paprasčiau apdirbamas, kai ant jo klojamas paviršinis sluoksnis, kaip pvz. akrilinė ar epoksidinė danga.

Betono armavimas poliporopilenine fibra – efektyviau ir pigiau

Grindų betonavimas su Fibra

Betono armavimas polipropileno fibra – mažesnės darbo laiko ir lėšų sąnaudos, didesnės žaliojo sertifikato galimybės

 

Betonavimas anthidritiniu gipso / cemento mišiniu šildomoms grindims

Savaime išsilyginantis liejamų grindų gamykloje paruoštas naudoti mišinys, kurio sudėtyje yra anhidrito, specialiojo gipso, užpildų ir stabilizatorių. Naudojamas siekiant įrengti kokybiškas besiūles šildomas ir plūdriasias grindis., turinčias puikių ugniaatsparumo, smūginio ir orinio garso izoliacijos savybių. Tokios grindys yra nedidelio sluoksnio, greitai išliejamos, tai tinkamas sprendimas tiek renovacijos, tiek naujos statybos srityse. 

Idealus grindų variantas individualiuose gyvenamuose namuose, kotedžuose ir daugiaaukščiuose gyvenamuose ir biurų pastatuose. Naudojamas ir ant pagrindo ir ant tarpsluoksnio. Savaime išsilygina. Puikiai praleidžia šilumą, idealiai tinka šildomosioms grindims įrengti.

  • Ypač tinkamas šildomosioms grindims
  • Anhidritinis, gipsinis, su specialiais priedais, todėl nesuslūgsta, neskilinėja
  • Plono sluoksnio grindys (nuo 25 mm), mažiau apkraunamos konstrukcijos
  • Skirtas naudoti mašininiu ir rankiniu būdu

KNAUF FE 50

ARDEX K 75

KREISEL ANHIDRYT 400

 

 

Galerija

 

Grįžti į : THERMOFLOOR