Thermofloor medžiagų sąnaudos

Mes įvertinome, kad montuoti šildomas grindis su Thermofloor medžiagų sąnaudos yra identiškos tradiciniam šildomų grindų montavimui ir rišimui prie tinklo.

Pabandome sudėlioti viską iš eilės.

Šildomų grindų įrengumui ant grunto (drėgno, molingo) ar juodgrindžių efektyviai šilumos izoliacijai įrengti, rekomenduojama naudoti formuoto putplasčio gaminius su kuo mažesniu ilgalaikiu įmirkiu.

Čia labiausia tinka ŠILLFOAM CLASSIC (WL(t)2%) ir ŠILLFOAM EXTRA ((WL(t)0,5%)

Šildomų grindų įrengimui naudodami frezuotą (su perklojimo kantu) polistirolą Jūs pasiekiate geresnių rezultatų su mažėsnėmis darbo pastangomis ir sąnaudomis.

Thermofloor 47 turi 22 mm izoliacijos padą su mažesniu šilumos laidumo koeficientu, tad mums galima naudoti arba mažiau 30mm ekvivalentinio EPS, arba reikia pirdėti 30mm (arba 22mm EPS 150 kPa su mažesniu šilumos laidumo koeficientu).

Žemaiu pateikti skaičiavimai vieno iš statybinių medžiagų prekybos centro.

Medžiagų sąnaudos, kainos Eur / 1 m2

Gaminys

Reikalingas kiekis

Montuojant ant Tinklo

Montujant su TF47

 

 

U(d)=0,12

U(d)=0,12

Putplastis Baltas CS 100 kPa 300mm

100%

19,89

Putplastis Baltas CS 100 kPa 270mm

100%

17,90

Thermofloor  47

100%

8,40

Polietileno plėvelė 200 mk Juoda/skaidri

100%

0,75

 

Tinklas 15 x 15 3,7 – 3,8mm

120-140% (perklojimai)

3,70

 

Tvirtinimo dirželis Elematic, 3,5 x 140 mm, juodas

Min. 10 vnt/ 1kvm tinkui surišti

0,48

 

Uponor Comfort Pipe Plus vamzdis 16×2,0 (640m)

Vid. 7m /1 kvm

8,33

8,33

Tvirtinimo dirželis Elematic, 3,5 x 140 mm, juodas

Min. 30 vnt/ 1 kvm vamzdžiui rišti

1,20

 

Laikiklis armatūrai  10x1m2

10 vnt/ 1 kvm

na

 

Betonas

Medžiagos/Darbas 1 kvm

9,00

9,00

Viso medžiagos:

 

43,40

43,63

Puptlasčio izoliacijos paklojimas

 

x

x

Thermofloor paklojimas

 

 

Plėvelės paklojimas, kampų užlenkimas

 

x

Tinklo paklojimas

 

x

Tinklo strypų užlenkimas

 

x

Tinklo lapų surišimas

 

x

Vamzdžio montaviams į TF

 

 

 

Vamzdžio montavimas / tvritnimas prie tinklo

 

x

x

Betonavimo juostos klijavimas

 

x

x

Tinklo „pakelimas”

 

x

Betonavimas

 

x

x

Darbų, operacijų skaičius

 

9

5

Thermofloor susijungia sandariai ir prisispaudžia tvirtai, nepraleidžia drėgmės / vandens per sudūrimus, nereikalauja papildomo izoliacijos. Thermofloor apsaugo nuo betono pienelio pratekėjimo į žemesnius šilumos įzoliacjos luoksnius.

Senesniais montavimo būdais sudedant putplastį, tam kad vanduo /drėgmė iš betono netekėtų žemyn pro pakloto puptlasčio paliktus tarpus, papildomai paklojama PE plėvelė 200mk storio.

 

Vamzdyno sistemos rišimas prie tinko turi kelis etapus. Pirmiausiai – tinką reikia pakloti. Kraštai perklojami vienas ant kito iš visų keturių pusių. Tinklo lapai surišami tarpusavyje dirželiais kas 150mm. Pagal visus reikalavaimus, styrančius galus reikia užlenkti, kad jie nesiliestų su būsimu grindino šildymo vamzdynu. Jeigu reikia nupjauti reikiamo dydžio tinklo detalę, tai turi būti daroma kitoje patalpoje ir specialiais įrankiais, kad apsaugoti nuo atsitiktinių metalo drožlių.

Iš kitos pusės – Thermofloor – tiesiog pakloti ir sujungti lapus tarpusavyje. Esant poreikiui, Thermofloor plokštės gali būti pjaunamos statybiniu peiliu tiesiog vietoje, arba galima naudoti karštos vielos pjovimo įrenginį.

 

Prieiname prie grindinio vamzdžio montavimo.

Thermofloor montavimo žingsnis yra 75/150/225 mm. Bet kokiu minėtu žingsnių montuojant, vamzdis tiesiog įspaudžiamas į formą, nereikalaują papildomo tvirtinimo.

 

Rišant grindinio šildymo vamzdį prie tinko, naudojami plastikiniai nailoniniai dirželiai. Jų vidutinės sąnaudos – apie 30 vnt /m2 ploto, kai montuojama standartiniu žingsniu. Jeigu mums reikia sumontuoti daugiau vamzdžio mažesniu žingsniu, naudojame daugiau dirželiu, kadangi vamzdis tvirtinamas per tinklo langelių vidurį, vadinasi tikėtina reikės papildomo tvirtinimo, kad išlaikyti vienodą montavimo atstumą.

Thermofloor leidžia montuoti grindinio šildymo vamzdį nenaudojant jokių papildomų tvirtinimo detalių. Taupomas laikas ir darbo sąnaudos.

Kartu su THERMOFLOOR šildomų grindų įrengimo sistema visada gausite efektyvesnį ir našesnį grindinį šildymą.

O kadangi standartiniu būdu vietoje 1 Thermofloor putplasčio sluoksnio paklojimo ( tarkime – 1 eur/m2 darbas) reikia pakloti 30mm puplascio / plėvelė / tinklas – 3 sluoksniai ( kas gali aptspindėti ir kinos padidėjimą), – tai ir darbas su Thermofloor yra ekonimiškesnis ir greitesnis.

 

Grįžti į THERMOFLOOR