Thermofloor montavimas su D20 vamzdžiu / grindinis šildymas ir vėsinimas

Kaip taisyklė THERMOFLOOR sistemoje didesnio diametro grindinio šildymo vamzdyno panaudojimas pateisinamas:
  • Grindinio šildymo ir vėsinimo sistemai, kai reikia didesnio vandens kiekio, tad montavimui naudojamas didesnio diamentro vamzdis D20.
  • Kai reikia apšiltinti didesnes ar technines patalpas, yra numatyti labai dideli / ilgi kontūrai, reikia kompensuoti didelius šilumos nuostolius (pvz. dėl labai didelių vitrinių langų ir aukštų lubų).
THERMOFLOOR leidžia montuoti pratikškai bet kurio gamintojo vamzdį (Uponor, Danfoss, TECE, Wavin ir k.t.) D20 vamzdį 75/150/225 mm žingsniu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaip visada, papildomas vamzdžio tvirtinimas nėra būtinas, tačiau gali būti sudėtingesnių konturų, kurie reikalauja didesnio dėmesio. Tada, dėl patalų konstrukcijos, kartais galima naudoti plastikines tvirtinimo smeiges.
 
 
 
 
 
 
 
 
THERMOFLOOR sistemos ypatybės ir privalumai pranoksta tradicinius grindinio šildymo vamzdžio montavimo/tvirtinimo būdus bei daugelio kitų gamintojų sprendimus:
  • Medžiagų sanaudos identiškos tradicinų metodų kąštams (pakeičia ekvivalentinį putplastį, plėvelę, tinklą, dirželius surišti tinkui ir vamzdynui tvirtinti)
  • Patikimai laiko vamzdį kontūro posukiuose ir tiesioje
  • Leidžia montuoti tankesnių 75mm žingsnių be paildomų pastangų ir kaštų
  • Liedžia efektyvaiu naudoti žmonių, laiko ir darbo kaštus
 
Galerija.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Grįžti į THERMOFLOOR