THERMOFLOOR NEO šildomų grindų montavimo ypatumai

INFORMACIJA: Šiai diena THERMOFLOOR NEO negaminame. Naujas geresnių savybių THERMOFLOOR – gaminamas iš žaliavos skirtos kietoms putplasčio markėms, dėl geresnio puptalsčio granulių sukepimo gaminys tampa tvirtesnis, padidėjęs tvirtumas ir elastiškumas palengvina grindinio šildymo vamzdžio montavimą.

Detalėsnė informacija nuorodoje –  THERMOFLOOR 
——
THERMOFLOOR NEO pasižymi ypatingu univesalumu. Jis gali būt montuojamas tiesiai ant polistirolo, ant medinės ar monolitinės perdangos su garso izoliacija ar be jos.
  • Įrengimas labai greitas ir patikimas, išvengiam žmogiškos klaidos faktoriaus
  • Dėl esančių suformuotų putų polistirolo pakilimų su konusu, vamzdukas laikosi be papildomo fiksavimo.
  • Dėl šių pačių pakilimų betonuojant grindis galima drąsiai vaikščioti per grindis ir nesibaiminti, kad bus pažeistas šildymo vamzduko aukštis ar įtvirtinimas, ko pasekoje kontūras šildytų neefektyviai arba netolygiai.

THERMOFLOOR NEO šildomų grindų montavimo ypatumai

  • THERMOFLOOR NEO šildomų grindų plokštės gali būti montuojamos ant bet kurios dangos (putplasti, betonas). Inovatyvus briaunų profiliavimas leidžia sąndariai sujungti plokštes.
  • THERMOFLOOR NEO šildomų grindų plokštės leidža patikimai tviritini šildymo vamzdelį visomis kryptimis be papildomo tviritnimo. Montavimą palengvina paviršiuje esantčių iškilimų forma, tarp kurių patogu montuoti bei tinakmaia fiksuoti šildymo vamzdelius be papildomų pastangų. Tiesiog įstatykite vamzdelį ir jus tvirtai gulės ir bus apsaugotas.
  • Unikali THERMOFLOOR NEO GRINDYS forma lengvai įtvirtina šildymo vamzdelį, palikdama tarpą apačioje betono / gipsu užpildui. Nelieka bereikalingo oro tarpo ir grindys veikia kaip šildomoji baterija, tolygiai skleidžianti šilumą Jūsų namams.
  • THERMOFLOOR NEO šildomų grindų sistemojė galima nenaudoti nei hidroizoliacinės plevelės nei armatūros tinklo.
  • Šilputa THERMOFLOOR NEO GRINDYS – tai patikimas būdas sudėti šildomas grindis ir apsisaugoti net nuo žmogiškos klaidosfaktoriaus.

 

Detalus aprašymas ir informaciją:

THERMOFLOOR NEO montavimo video (aktyvios nurodos):

THERMOFLOOR NEO mokomieji montavimo video (aktyvios nurodos):

Montuojame patys – montuoja ne profesionalai (aktyvios nurodos):

GALERIJA / Montavimas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grįžti į : THERMOFLOOR NEO