THERMOFLOOR šildomų grindų montavimo ypatumai

Naujas geresnių savybių THERMOFLOOR – gaminamas iš žaliavos skirtos kietoms putplasčio markėms, dėl geresnio puptalsčio granulių sukepimo gaminys tampa tvirtesnis, padidėjęs tvirtumas ir elastiškumas palengvina grindinio šildymo vamzdžio montavimą.

Detalėsnė informacija nuorodoje –  THERMOFLOOR 
——
THERMOFLOOR pasižymi ypatingu univesalumu. Jis gali būt montuojamas tiesiai ant polistirolo, ant medinės ar monolitinės perdangos su garso izoliacija ar be jos.
  • Įrengimas labai greitas ir patikimas, išvengiam žmogiškos klaidos faktoriaus
  • Dėl esančių suformuotų putų polistirolo pakilimų su konusu, vamzdukas laikosi be papildomo fiksavimo.
  • Dėl šių pačių pakilimų betonuojant grindis galima drąsiai vaikščioti per grindis ir nesibaiminti, kad bus pažeistas šildymo vamzduko aukštis ar įtvirtinimas, ko pasekoje kontūras šildytų neefektyviai arba netolygiai.

THERMOFLOOR šildomų grindų montavimo ypatumai

  • THERMOFLOOR šildomų grindų plokštės gali būti montuojamos ant bet kurios dangos (putplasti, betonas). Inovatyvus briaunų profiliavimas leidžia sąndariai sujungti plokštes.
  • THERMOFLOOR šildomų grindų plokštės leidža patikimai tviritini šildymo vamzdelį visomis kryptimis be papildomo tviritnimo. Montavimą palengvina paviršiuje esantčių iškilimų forma, tarp kurių patogu montuoti bei tinakmaia fiksuoti šildymo vamzdelius be papildomų pastangų. Tiesiog įstatykite vamzdelį ir jus tvirtai gulės ir bus apsaugotas.
  • Unikali THERMOFLOOR GRINDYS forma lengvai įtvirtina šildymo vamzdelį, palikdama tarpą apačioje betono / gipsu užpildui. Nelieka bereikalingo oro tarpo ir grindys veikia kaip šildomoji baterija, tolygiai skleidžianti šilumą Jūsų namams.
  • THERMOFLOOR šildomų grindų sistemojė galima nenaudoti nei hidroizoliacinės plevelės nei armatūros tinklo.
  • Šilputa THERMOFLOOR GRINDYS – tai patikimas būdas sudėti šildomas grindis ir apsisaugoti net nuo žmogiškos klaidosfaktoriaus.

THERMOFLOOR montavimas ir mokymai santechnikams:

Detalus aprašymas ir informaciją:

THERMOFLOOR montavimo video (aktyvios nurodos):

THERMOFLOOR mokomieji montavimo video (aktyvios nurodos):

Montuojame patys – montuoja ne profesionalai (aktyvios nurodos):

GALERIJA / Montavimas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grįžti į : THERMOFLOOR