Thermo grindys

Dėl savo unikalios konstrukcijos ir išskirtinių savybių išvengiama papildomo armavimo ir kitų papildomų medžiagų. Lengvas, greitai montuojamas, šiltas gaminys, apsaugantis grindinio šildymo sistemas nuo įtrukimų ir galimų nesandarumų dėl šilumos/šalčio ciklų. Šis gaminys suteikia galimybe įrengti šildomas grindis netgi riboto aukščio patalpose.

Thermo grindų specifikacijos

Thermo grindys yra gaminamos iš EPS ir NEO 150 kPa gniuždymą atlaikančios medžiagos. Plokštės matmenys 1200 x 600 x 47 arba 1200 x 600 x 60. Dėl savo unikalaus gamybos metodo Thermo grindys visiškai neįgeria drėgmės ir tokiu būdu išlaiko savo darbines savybes visą naudojimo laiką. Dėl unikalių ir labai patogių užrakto sistemų Thermo grindys montuojamos labai lengvai ir greitai. Nereikia specialių santechninių ar betonavimo žinių. Dėl patobulintos Thermo grindų konstrukcijos, išsprendėme mūsų klientams kilusius nepatogumus, kai šildymo vamzdukas turėtų būti pakeltas, kad būtų pilnai iš visų pusių užlietas. Specialiai suformuoti pakilimai šildymo vamzduko veikimą optimizuoja maksimaliai. Thermo grindys leidžia kombinuoti šildymą vandeniu su šildymu elektra.

Montavimas ant grunto

 1. Paruošiamas išlyginamas, sutankinamas gruntas;
 2. Dedama garo izoliacinė plėvelė;
 3. Klojamas apatinis šiltinamasis sluoksnis 150mm ir daugiau;
 4. Montuojamos Thermo grindys;
 5. Išvedžiojamas grindinio šildymo vamzdynas;
 6. Pajungiamas kolektorius;
 7. Betonuojamos šildomos grindys:
 8. 30mm gipso anhidridinės grindys.
 9. 50mm cementinis skiedinys (smėlbetonis)
 10. Pramoninės betoninės grindys 50mm ir daugiau, kaip numato projektinės apkrovos
 11. Montuojama grindų danga.

Montavimas ant tarpaukštinių perdangų

 1. Paruošiama išlyginama perdangos viršutinė dalis;
 2. Klojamas apatinis šiltinamasis sluoksnis 50mm ir/arba daugiau, garso izoliacijai naudojama vata;
 3. Montuojamos Thermo grindys;
 4. Išvedžiojamas grindinio šildymo vamzdynas;
 5. Pajungiamas kolektorius;
 6. Betonuojamos šildomos grindys:
 7. 30mm gipso anhidridinės grindys.
 8. 50mm cementinis skiedinys (smėlbetonis).
 9. Pramoninės betoninės grindys 50mm ir daugiau, kaip numato projektinės apkrovos.
 10. Montuojama grindų danga.

Ypatumai

Naudojant Thermo floor grindiniam šildymui įrengti, nebereikia naudoti armatūros tinklo. Įrengimas labai greitas ir patikimas. Dėl šilumos-šalčio ciklų išvengiama trinčių ir mikro įtrūkimų, kurie gali įtakoti šildymo vamzdžio prasitrynimą ir šildymo kontūro vandens nesandarumą. Dėl esančių suformuotų putų polistirolo pakilimų su konusu, vamzdukas laikosi be papildomo fiksavimo. Dėl šių pačių pakilimų betonuojant grindis galima drąsiai vaikščioti per grindis ir nesibaiminti, kad bus pažeistas šildymo vamzduko aukštis ar įtvirtinimas, ko pasekoje kontūras šildytų neefektyviai arba netolygiai. Vidutinis Thermo floor įrengimo greitis 30m2 per 30-50min. su betonavimu.

Nuotraukos ir pavyzdžiai

Esant poreikiui tokių gaminių- galima drąsiai teirautis, ir būsite išsamiai konsultuojami žemiau nurodytais rekvizitais.

Šilputa Group ir Produktų vystymo sprendimai linki Jums turtingų klientų storomis piniginėmis ir labai tikimės iš Jūsų gauti užsakymų, kuriuos aptarnausime iš karto. Kaip esame susitarę, reguliariai lankysiu Jūsų prekybos tinklą, kad galėčiau konsultuoti Jūsų darbuotojus formuoto polistirolo pardavimų specifikos klausimais.

Pagarbiai
Ramūnas Mackevičius
Tel. +370 (616) 888 11
e-paštas. ramunas@productdd.eu
ramunas@sillfoam.eu