Statybinės medžiagos

Statybinės medžiagos

Statybinių medžiagų produkcija

Rinkitės UAB „Šilputa“ gaminius. Statybinės medžiagos, jų kokybė, atsparumas ir tvirtumas yra pagrindiniai veiksniai, lemiantys patalpų šilumos izoliavimo ypatybes ir ventiliacijos galimybes.

Siekdami užtikrinti, kad mūsų klientai galėtų mėgautis maksimaliu komfortu, pasirūpinome, kad UAB „Šilputa“ siūlomi gaminiai pasižymėtų visomis šiomis savybėmis, būtų funkcionalūs ir nesudėtingai pritaikomi įrengiant ir gyvenamosios, ir komercinės ar gamybinės paskirties patalpas. Šiandien savo klientams galime pasiūlyti gausų statybinių medžiagų asortimentą, atitinkantį augantį taupumo ir energinio efektyvumo poreikį. Čia patalpų šiltinimo sprendimą ras ir naujakuriai, ir pastatus renovuojantys specialistai, ir profesionalai, ir savarankiškai darbus atliekantieji.

kas mes <span>esam</span>
18 metų patirtis
kas mes esam

UAB „Šilputa“ – tai šiluma ir komfortas. UAB „Šilputa“ specializuojasi ypatinga šilumos izoliacija pasižyminčių statybinių medžiagų gamyboje.

Savo klientams siūlome sprendimus, suteikiančius galimybę maksimalų komfortą patalpose jausti tiek šaltuoju, tiek ir šiltuoju metų laiku. Esame šios srities specialistai, kurių tikslas – tik geriausias rezultatas, todėl galime užtikrinti aukščiausią produktų kokybę.
40+Specialistų
95+Klientų
100%Kokybė
Ką klientai sako apie mus?
Malonus aptarnavimas, greitas ir operatyvus prekių pristatymas.
Arūnas
Puikios kokybės prekės už prienamas kainas.
Tomas
Su Šilputos produkcija susiduriu ne pirmus metus. Visus kartus buvau patenkintas produkcija.
Marius