Formuotas putplastis

ŠILLFOAM – formuoto putų polistirolo plokstės

ŠILLFOAM– Formuoto putų polistirolo plokštės – tai smulkių uždarų granulių gaminys su puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis.

 • 100% komfortas ir kokybė – Tikslūs ir pastovūs šilumos parametrai, visada idealiai lygus vienodų parametrų gaminys, todėl Jūs turėsite šiltą ir lygų fasadą.
 • A+++ kategorija– galimybė pagaminti bet kokio storio gaminį milimetro tikslumu. Esant geresnei šilumos varžiai, adhezijai, mažesniam vandens suderinamumui galima pasiekti maksimalų kompleksinį efektyvumą mažesnėmis sąnaudomis.
 • Užtikrinta ilgalaikė fasado apsauga ŠILLFOAM yra stabilus, nesitraukia su laiku, sujungimai yra sandarūs. Nėra terpės formuoti kondensatui ir druskų kristalams. Fasado apdailai laikos tvirčiau dėl specialaus paviršiaus, gaunasi dvigubo armavimo efektas. Sumažinami fasado apdailos defektai, priežiūra nekels jokių rūpesčių.
 • Tvirtas ir patikimas fasadas su apdaila – Rifliuotas paviršiu iškart tinkamas tinkavimui, tinkas laiko ženklai geriau, sudaromas dvigubo „armavimo“ efektas. ŠILLFOAM gaminus galima klijuoti prie sienos be papildomų smeigių
 • Atsparus šalčiui ir drėgmei– Putplasčio struktūrą sudaro uždaros oru užpildytos poros, į kurias nepatenka drėgmė ir teršalai. Polistireninis putplastis nėra higroskopinis – vanduo į jį beveik negali įsiskverbti. Minimali vandens skvarba leidžia gaminius naudoti pamato apšiltinimui bei ypač drėgnose vietose. Minimalus drėgmės poveikis techniniams šiluminiams parametrams. Garantuota sausuma ir šiluma.

ŠILLFOAM yra stabilus, nesitraukia su laiku, sujungimai yra sandarūs. Nėra terpės formuoti kondensatui ir druskų kristalams. Fasado apdailai laikos tvirčiau dėl specialaus paviršiaus, gaunasi dvigubo armavimo efektas. Sumažinami fasado apdailos defektai, priežiūra nekels jokių rūpesčių.

ŠILLFOAM panaudojimas

 • Rostverko šiltinimui
 • Pamatų šiltinimui
 • Fasado šiltinimui
 • Stogo šiltinimui
 • Angokraščių formavimui ir šiltinimui
 • Įvažiavimų į kiemus amortizacijai
 • Tiltų ir viadukų sujungimui su kelio danga
 • Kelio sankasų formavimui
 • Kelio platinimui
 • Kt.

Pamatų, rostverko, stogų šiltinimui; kelių, įvažiavimo į kiemus amortizacijai:

Fasado, pastogių, pertvarų ir kitų konstrukcijų šiltinimui:

ŠILLFOAM techninės savybės

 

Savybės

Pjaustytas putų polistirolas

Formuotas putų polistirolas 

ŠILLFOAM

EPS NEO EPS NEO
Ilgis, mm 500/1000/2000/4000 500/1000/2000/4000 1200 1200
Plotis, mm 500 / 1000 500 / 1000 600 600
Storis, mm 10 – 1000 10 – 1000 20 – 450 20 – 450
Lambda λ – šilumos laidumo koeficientas 0,034 – 0,042 0,030 – 0,032 0,034 – 0,035 0,030
Stipris gniuždant kPa 50 – 200 70 – 100 100 – 200 60 – 100
Stabilumas Brandintinas 30d Brandintinas 30d 24val. 24val.
Įmirkis po 30dienų Apie 3% Apie 3% 0,002% 0,002%
Aghezija (sukibimas) Standartinė Standartinė  Iki 1,5 karto didesnė Iki 1,5 karto didesnė

ŠILLFOAM – uždarų porų gaminys

Pjaustytas polistirolas – atviros poros

Formuotą putų polistirolą gaminame iš EPS ir EPS NEO (neoporas). Pagal savo savybes kiekvienas gaminys turi atskirą pavadinimą atitinkantį EPS stiprį.

ŠILLFOAM ypatumai

Dėl savo unikalių savybių ŠILLFOAM gaminys,  labai greitai išpopuliarėjo Lietuvoje ir sėkmingai keičia įprastinį pjaustytą putų polistirolą. Atkeliavęs iš Vokietijos ir Austrijos, kur gaminamas daugiau nei 15 metų, ŠILLFOAM sėkmingai skinasi kelią statybų pramonėje, nes savo savybėmis patenkina ir net gi pranoksta Šilputa klientų kūkesčius.

Mūsų klientai greitai įvertino ŠILLFOAM savybes ir patikimumą, užtikrintą darbų kokybę, kuri dabar gali būti drąsiai didinama iki 15-os ar daugiau metų paslėptiems darbams ten, kur naudojamas formuotas putų polistirolas.

ŠILLFOAM yra visada idealiai lygus vienodų parametrų gaminys, todėl Jūs turėsite šiltą ir lygų fasadą. Putplasčio struktūrą sudaro uždaros oru užpildytos poros, į kurias nepatenka drėgmė ir teršalai. Minimali vandens skvarba leidžia gaminius naudoti pamato apšiltinimui bei ypač drėnose vietose. Dėl minimalaus drėgmės poveikio techniniams šiluminiams parametrams yra garantuota sausuma ir šiluma

Satybos sezono metu, kai yra labai didelė šiltinimo medžiagų paklausa, pjaustytas putų polistirolas nėra iškarto stabilus po gamybos. Jį rekomenduojama brandinti iki 30 d. dėl vidaus cheminių procesų. Sezono metu laukti statyba negali. ŠILLFOAM gaminys tinkamas montuoti po 24 val, o tai faktiškai reiškia kai tik gaimnys pasiekia statybų vietą.

ŠILLFOAM yra stabilus, nesitraukia su laiku, sujungimai yra sandarūs. Nėra terpės formuoti kondensatui ir druskų kristalams. Fasado apdailai laikos tvirčiau dėl specialaus paviršiaus, gaunasi dvigubo armavimo efektas. Sumažinami fasado apdailos defektai, priežiūra nekels jokių rūpesčių.

ŠILLFOAM nuotraukos

ŠILLFOAM naudojimas

Nauja ŠILLFOAM produkcija tinka nuosavų namų ir daugiaukščių pastatų apšiltinimui iš esmės.

ŠILLFOAM puikiai tinka ten, kur jau buvo naudotos kitos šiltinimo medžiagos, ir reikia apšiltinti papildomai.  Anksčiau statomi namai vis atitikdavo C klasę, o tai reiškia didelius šilumos nuostolius dėl plonų sienų. ŠILLFOAM skatina efektiviau investuoti į apšiltinimą, kad ateityje būtų taupoma mažesne šildymo sąskaita. Laikoma kad ŠILLFOAM medžiagų atsiperkamumas yra 3-5eri metai.

ŠILLFOAM medžiagos puikiai tinkamos naudoti apšiltinit jau esamus pamatus, nes dėl savo labai mažo vandens įgeriamumo 0,002mg/m2puikiai apsaugos pamatą ir išlaikys savo savybes labai ilgai (daug kartų ilgiau, nei įprasta pjaustyta produkcija. Galime pagaminti ŠILLFOAM medžiagas su savybėmis  reikalingos kiekvienam klientui asmeniškai, todėl prisitaikysime pagal kiekvieną gruntą ir/arba kitas būtinas sąlygas, kad pastatas įgautų reikiamus parametrus ir juos pranoktų.

ŠILLFOAM produkcija lenkia savo pirmtaką (pjaustytą putų polistirolą), nes du kartus tvirčiau prilimpa ir laikosi ant sienos, kas leidžia lengvai ir paprastai klijuoti bet kokias sunkias apdailas be jokios baimės, kad medžiagos atsikabins ir/arba nesilaikys. Atplėšimo jėga pjaustytam putų polistirolui yra iki 80kPa, kai tuo tarpu formuotam ŠILFOAM gaminiui 150kPa.

ŠILLFOAM produkcija puikiai dera stogų šiltinime, kombinacijoje su vata, nes kartu duoda namui viską, ko reikia. ŠILFOAM- šilumą ir apsaugą nuo karščio, vata- naudojama, kad slopintų lietaus, krušos ir/arba kitų gamtos reiškinių keliamą garsą.

Efektyvus ŠILLFOAM gaminių panaudojimas yra įvažiavimuose į kiemus. Kam to reikia? Pabandysiu papasakoti per daug neišsiplėsdamas: Nukasus gruntą ruošiant namo statybai yra sujudinami giliau žemėje buvę sluoksniai, kurie ten gulėjo daugybę tūkstančių metų ir per tiek laiko arba buvo pripratę gauti kažkiek šilumos/šalčio svyravimų, arba šie ciklai visai nesiekdavo tokių sluoksnių. Ir šioje vietoje ŠILFOAM medžiagos veikia taip pat, kaip anksčiau buvę sluoksniai ir dar net gi geriau, kaip savotiški amortizatoriai iš viršaus ir apačios. Iš apačios sulaiko žemės sluoksnių reakciją į temperatūros svyravimus, o iš viršaus transporto judėjimą ir tokiu būdu įvažiavimas visada liks lygus ir be duobių ar kalnų. Taip pat ŠILLFOAM produkcija užkerta kelią grunto peršalimui, ko pasekoje užsnigus ir po to pašvietus saulei, sniegas nutirpsta pats, ir neprišąla ir neapledėja įvažiavimas. Kai kurie mūsų klientai tai vadina „tinginio kiemu ;)“

Klausimas: kiek esate pasiruošę taupyti? Ar taupyti dabar, o po to vis tvarkyti kiekvieną naujai atsirandantį defektą, ar iš karto pasiruošti taip, kad ateityje, skirtiną laiką defektams tvarkyti, panaudotumėte savo poilsiui arba bendravimui su draugais, kinui, žvejybai ir/arba kitoms pramogoms, kurių dėl gyvenimo tempo ir taip mažėja. Mes taupome Jūsų laiką, pinigus ir nervų ląsteles.

 

Šilputa tikisi iš Jūsų gauti užsakymų, kuriuos aptarnausime iš karto. Mes galime suteikti reikiamą informaciją, konsultaciją Jūsų darbuotojams formuoto polistirolo pardavimų specifikos klausimais.

Visus iškilusius klausimus galime aptarti telefonu arba susitikimo metu Jums patogiu laiku.

 

Kontaktams

Darius Karvelis

+37069827710

karvelis@silputa.lt