3D dekoras

3D dekoras – tai originalūs dekoro elementai, gaminami taikant specialias frezavimo technologijas ir naudojant tik aukštos kokybės polistireninį putplastį (3D dekoro elementų gamyboje naudojamas EPS 200 polistireninis putplastis, kuris yra dengiamas specialiu tinku ir vėliau dažomas kliento pageidaujama spalva, taip paliekant visišką fantazijos laisvę). Tarp siūlomų elementų galite rasti: statulų, skulptūrų, biustų, galvų, torsų, medalių, plakečių, gemų ir kt. Taip pat galime įgyvendinti ir stambesnias idėjas: pagaminti miestų / pastatų projektus, įvairias plokštes su iškilimais. Turime galimybę nuskaityti (nuskenuoti) objektą (daiktą / žmogų) ir išfrezuoti, išgauti identiškas formas.

3D dekoro pavyzdžius galite apžiūrėti mūsų tinklalapyje esančioje darbų galerijoje arba Facebook profilyje.

Susikurk savo interjerą pats

UAB „Šilputa“ siūlo gausų dekoro elementų pasirinkimą, todėl kiekvienas norintis gali sukurti norimą interjerą pats ir be didelių pastangų.
Iš polistireninio putplasčio gaminamos apdailos detalės yra itin kokybiškos ir lengvos, todėl jas nesudėtinga montuoti, priklijuotos jos puikiai laikosi ilgą laiką. Tai ilgaamžiai ir atsparūs produktai, kurie yra dengiami specialiomis medžiagomis, todėl netrūkinėja, jų neveikia temperatūros pokytis. Gamyboje naudojamos modernios technologijos suteikia galimybę pasiūlyti įvairiausių formų ir dydžių dekoro elementus (standartinis apdailos detalių ilgis: 1, 1,5 arba 2 metrai, tačiau galime pasirūpinti ir individualius poreikius atitinkančių detalių gamyba), taigi turite visas galimybes įgyvendinti svajonių projektus ir patys sukurti originalų interjerą.

  • 1Idėjos sugalvojimas
  • 23D modelio projektavimas
  • 3Objekto paruošimas
Susisiekite su mumis