Komanda
Akcininkas Krzysztof Marzoch
Akcininkas Igor Varec

igor@silputa.lt

Akcininkas Oleg Pilipiuk

oleg@silputa.lt

Vyr. buhalterė Lucija Gabėc

lucija@silputa.lt

Buhalterė Česlava Šukevič

ceslava@silputa.lt

Gamybos vadovas Vladislav Šukevič

vladek@silputa.lt

+37068559840

Gamybos vadovo pavaduotojas Donatas Kurganas

donatas@silputa.lt

+37067545937

Direktorius Ježy Makovski

makovski@silputa.lt

+370 523 50109

Laborantė Františka Baklanova
Administratorė Julija Makevič

julija@silputa.lt

+37064111109

Gamybos specialistė Danuta Jaževič

dana@silputa.lt

+37065253121

Logistikos specialistė Ala Milinavičienė

ala@silputa.lt

+37065282905

Pardavimų vadovas Darius Kviatkovskis

darius@silputa.lt

+37064111103

Projektų vadovas Aleksandras Pilipiuk

aleksandras@silputa.lt

+37060866927

Pardavimų administratorė Monika Jančevskytė

monika@silputa.lt

+37064050345

Pardavimų vadybininkas Miroslav Vilčevskij

miroslav@silputa.lt

+37064050353

Projektų vadovas Rytis Vaikšnoras

rytis@silputa.lt

+37064111106

Vedėjas Voitech Malinovskij

voitech@silputa.lt

+37068797346

Sandėlio vedėja Valentina Junčienė

valentina@silputa.lt

+37065096228

Sandėlio vedėja Diana Varec

diana@silputa.lt

Kontaktai

Gamykla

UAB ŠILPUTA

Sodų g. 14, LT-13270

Skaidiškių k., Vilniaus r.

Tel.: +370 523 50109

Tel./Faks.: +370 523 50104

El. paštas: info@silputa.lt

Parduotuvė

Minsko pl. 33A, Vilnius

Vedėjas Voitech Malinovskij

Mob. tel.: +370 687 97346

El. paštas: voitech@silputa.lt

Darbo laikas: I – V 8.30 – 17.00

Skype: uab.silputa

Parduotuvė