Thermo perdangos

Klausti apie prekę

Thermo perdanga naudojama įvairių pastatų statyboje kaip lubų ar grindų perdanga, kurios nereikia papildomai šiltinti.

Šios statybinės medžiagos pasižymi:

 • Puikiomis izoliacinėmis savybėmis,
 • Atsparumu ugniai (klojinio astparums ugniai atitinka E klasei keliamus reikalavimus)
 • Atsparumui vandeniui (vandens visiškai neįgeria).
 • Išsiskiria tvirtumu: ją tvirtinant ant grindų perdanga galima vaikščioti, o jau patiesta išlaiko didelį svorį (1 m2 gali išlaikyti nuo 1,5 tonos svorio).

UAB „Šilputa“ Thermo perdanga gaminama iš polistireninio putplasčio. Perdangos viduje yra du cinkuoto plieno profiliai (120 mm aukščio). Šios perdangos paskirtis – padidinti laikomąją galią ar sutvirtinti apdailos apkalą. Šie statybiniai elementai gali būti skirtingo ilgio – nuo  60 cm iki  12 m (plotis – 60 cm). Thermo perdanga yra lengva ir nesudėtingai montuojama, todėl darbai atliekami sparčiai ir be papildomų medžiagų ar specialiųjų įrenginių.

      

Išsami informacija: THERMO PERDANGA

Savybės

 • THERMO PERDANGOS gaminamos iš EPS arba NEO 150 kPa gniuždymą atlaikančios medžiagos.

 • THERMO PERDANGOS visiškai neįgeria drėgmės, todėl savo savybes išlaikys visą naudojimo laikotarpį.

 • Dėl savo unikalaus sprendimo, Thermo perdangoms nereikia specialaus paruošimo hidroizoliacijos ir pan.

 • Taip pat nereikia specialių priešgaisrinių reikalavimų atitinkančių sertifikatų, nes pagal savo paskirtį, tai yra klojinys, o pati nešančioji konstrukcija yra armuotas monolitas.

 

 • Thermo perdangų apačioje yra specialiai suformuotos 3mm įdubos, kurios pažymi instaliacijos kanalo vietą (ištisinę komunikacijoms skirtą angą) bei metalinių profilių vietas, kad lengviau aptikti ir įsukti įtvirtinimus į Thermo perdangų standumo briaunas (pakabinamoms luboms, šviestuvams ir pan.) ir .

 

 • Perdangos montuojamos į vientisą konstrukciją iki 12.000 mm ilgio su vidiniu plieniniu profiliu.

Specifikacijos

 • Thermo perdangos tai lengvos ir efektyvios priemonės, greitai įrengti šiltą jaukią ir patogią perdangą.

 • Maksimalus perdangos ilgis gaminamas gamykloje 12.000mm. Maksimalaus ilgio perdangos svoris 60 kg.

 • Montuojant Thermo perdangas nebereikės krano paslaugų, taip pat lengvai pakeisime pasenusias perdangas neardydami esamų konstrukcijų ar stogo, nes dėl perdangų lengvumo labai paprastai jas nutransportuosime į objektą ir statybininkai lengvai jas užsineš į reikiamus aukštus.

 • Dėl itin lengvų konstrukcijų, pačias perdangas sudės į UPN tipo 140mm lovį, kuris betonuojant pataps kartu su perdanga itin lengva tačiau labai patvaria konstrukcija.

 • Jei dėl techninių specifikacijų reikalingos kuo lengvesnės konstrukcijos, rekomenduojame naudoti stiklo pluošto stiprinimo elementus, kurie pakeis įprastą armatūrą.

 • Tarp perdangų montuojama armatūra patampa standinimo briaunomis, kas ir taip tvirtą monolitinę konstrukciją padaro dar tvirtesne.

Perdangos montavimas – Mazgų montavimo pavyzdžiai

Išramstymas betonavimas

Thermo perdangos remiamos į atramines sienas. Thermo perdangų galai įstatomi arba į UPN lovius arba galuose uždengiami laikinais klojiniais, kol bus betonuojama.

Betonuojant perdangas ant perdangų viršaus esančių pakilimų perdengiame armatūriniu tinklu, o tarpuose sudedame iš anksto paruoštą armatūrinį karkasą, pagal reikalaujamas specifikacijas. Betonavimo metu, kad neišlinktų pačios perdangos, iš apačios išramstomos 1200-1400mm atstumu reguliuojamomis atramomis.

Thermo perdangų apačioje yra specialiai suformuotos 3mm įdubos, kurios padės lengviau aptikti ir įsukti įtvirtinimus į Thermo perdangų standumo briaunas (pakabinamoms luboms, šviestuvams ir pan.) ir ištisinę komunikacijoms skirtą skylę. Esant poreikiui storesnius iki 50mm vamzdžius galima perkišti pačioje perdangoje suformuotais ir laikiniai užaklintais platesniais kanalais.

Perdangų montavimui naudojamas UPN karšto valcavimo lovys, kaip priemonė įtvirtinti Thermo perdangas į esamą konstrukciją. Taip pat perdangas galima montuoti tiesiai ant esamų nešančiųjų sienų. Perdangų apkrovos ir tarpatramiai pateikti papildomuose brėžiniuose.  

Esant poreikiui tokių gaminių- galima drąsiai teirautis, ir būsite išsamiai konsultuojami žemiau nurodytais rekvizitais.

Šilputa Group tikisi iš Jūsų gauti užsakymų, kuriuos aptarnausime iš karto. Mes galime suteikti reikiamą informaciją, konsultaciją Jūsų darbuotojams formuoto polistirolo pardavimų specifikos klausimais.

Visus iškilusius klausimus galime aptarti telefonu arba susitikimo metu Jums patogiu laiku.

Perdangos montavimo mazgai Nr.1 Sąramos montavimas Nr.2
Siena Murlotas ir Gegnė Nr.4 Sienos ir perdangos sujungimas Nr.3
Sienos sujungimo pavydys Nr.1 Thermo perdangos blokelis
Perdangos aukštis – 0,25 Perdangos aukštis – 0,30-1
Perdangos aukštis – 0,35 Perdangos aukštis – 0,40-1
Perdangos aukštis – 0,45-1  

 

Kontaktams

Evaldas Sodis

+37069989893

evaldas.sodis@silputa.lt

LOGISTIKOS IR PREKIŲ ATSIĖMIMO SĄLYGOS