ŠILPUTOS TECHNOLOGIJOS

UAB „Šilputa“ pastatų šiltinimo technologija – tai galimybė turėti šiltą ir ekonomišką namą minimaliomis pastangomis.

Ši technologija paremta daugelyje šalių pripažintais standartais, taikomais jau ne vieną dešimtį metų, todėl yra tikrai patikimas ir kokybiškas sprendimas, suteikiantis galimybę pasiekti A+ energinio efektyvumo klasę.  UAB „Šilputa“ technologija pasižymi šiomis savybėmis:

  • efektyvumas (patalpų šiltinimo technologija tinkama naudoti ir šiltinant energiškai efektyvius, pasyvius namus. Palyginti su įprastais metodais šiltintais namais, ši technologija suteikia galimybę sumažinti šildymo išlaidas net iki 80 %).
  • Puiki izoliacija (nepriekaištinga šilumos ir drėgmės izoliacija: visa šiluma sulaikoma patalpų viduje, todėl jos sparčiai sušyla ir nėra jokio šilumos nuotėkio į lauką, o nuo neigiamo drėgmės poveikio tiek iš vidaus, tiek iš išorės apsaugo izoliacinis šiltinimo komponentų sluoksnis. „Šilputos“ naudojami šiltinimo komponentai puikiai izoliuoja ir triukšmą).
  • Funkcionalumas (pagal „Šilputos“ technologiją namai šiltinami naudojant itin lengvus komponentus, kuriuos iš vienos vietos į kitą galima tiesiog pernešti. Be to, ir juos montuoti nereikia didelių fizinių pastangų ar galingų įrenginių. Komponentai puikiai tinka tiek statant naujus, tiek renovuojant senesnės statybos pastatus, jie be vargo gali būti pritaikyti atliekant ir sudėtingesnės, nestandartinės konstrukcijos pastatų šiltinimo darbus).
  • Ekologija („Šilputos“ technologija – tai visiškai nekenksmingas gamtai, ekologiškas pastatų šiltinimo sprendimas).
  • Lengva eksploatacija (pagal „Šilputos“ technologiją statomų ar rekonstruojamų namų sienos netrūkinėja, nebūna drėgnos net ką tik baigus darbus, todėl iškart galima pradėti rūpintis apdaila. Komponentai yra atsparūs temperatūros svyravimui, todėl gali būti montuojami bet kuriuo metu laiku).
  • Taupumas (pagal „Šilputos“ technologiją atliekamas pastatų šiltinimas suteikia galimybę sutaupyti, nes statybos metu nebus reikalingos kai kurios kitos medžiagos: armatūra, papildomi šiltinimo ar izoliaciniai elementai ir kt.)
  • Saugumas („Šilputos“ technologija – tai degimo nepalaikantys šiltinimo komponentai, kurie savaime gęsta).
  • Greitis (pagal „Šilputos“ technologiją pastatyti namai – tai iškart apšiltinti, sandarūs (nėra nei siūlių, nei tarpų), drėgmei atsparūs ir šilti statiniai, kurių statyba neužima daug laiko: nereikia gaišti tvirtinant papildomas medžiagas ar komponentus, statinys iškart pasižymi visomis būtiniausiomis savybėmis ir yra išskirtinės kokybės).
  • Nevaržomos apdailos galimybės (ši technologija suteikia galimybę patalpų apdailą atlikti taikant bet kokį būdą, ant grindų iškart montuoti šildymą ir pasirinkti bet kokį stogo tipą (ir plokščią, ir šlaitinį).

UAB „Šilputos“ taikoma pastatų šiltinimo technologija – tai Jūsų pasirinkimas gyventi šiltame, ekologiškame ir energiškai efektyviame būste, taip gerokai sumažinant šildymo išlaidas ir sutrumpinant statybos terminą.
Rinkitės nesudėtingai, greitai ir kokybiškai diegiamą šiltinimo technologiją – rinkitės „Šilputos“ technologiją.