Thermo perdangos

Itin lengvas ir patogus montuoti gaminys, ypač pamegtas renovuojamuose pastatuose, nes išvengiama brangiai kainuojančių kėlimo mechanizmų ( 12m sveria vos 60kg ). Dėl unikalios konstrukcijos labai palengvina komunikacijų instaliaciją. Atlaiko apkrovas 1 toną į kvadratinį metrą, todėl galima montuoti netgi gamybinėse patalpose su didėlėm apkrovom ir intensivia vibracija.

Perdangos montavimas

Mazgų montavimo pavyzdžiai pridėti Nr. 1 priede

Savybės

THermo perdangos gaminamos iš EPS arba NEO 150 kPa gniuždymą atlaikančios medžiagos. Thermo perdangos visiškai neįgeria drėgmės, todėl savo savybes išlaikys visą naudojimo laikotarpį. Dėl savo unikalaus sprendimo, Thermo perdangoms nereikia specialaus paruošimo hidroizoliacijos ir pan. taip pat nereikia specialių priešgaisrinių reikalavimų atitinkančių sertifikatų, nes pagal savo paskirtį, tai yra klojinys, o pati nešančioji konstrukcija yra armuotas monolitas.

Specifikacijos

Thermo perdangos tai lengvos ir efektyvios priemonės, greitai įrengti šiltą jaukią ir patogią perdangą. Maksimalus perdangos ilgis gaminamas gamykloje 12000mm. Maksimalaus ilgio perdangos svoris 60kg. Montuojant Thermo perdangas nebereikės krano paslaugų, taip pat lengvai pakeisime pasenusias perdangas neardydami esamų konstrukcijų ar stogo, nes dėl perdangų lengvumo labai paprastai jas nutransportuosime į objektą ir statybininkai lengvai jas užsineš į reikiamus aukštus. Dėl itin lengvų konstrukcijų, pačias perdangas sudės į UPN tipo 140mm lovį, kuris betonuojant pataps kartu su perdanga itin lengva tačiau labai patvaria konstrukcija. Jei dėl techninių specifikacijų reikalingos kuo lengvesnės konstrukcijos, rekomenduojame naudoti stiklo pluošto stiprinimo elementus, kurie pakeis įprastą armatūrą. Tarp perdangų montuojama armatūra patampa standinimo briaunomis, kas ir taip tvirtą monolitinę konstrukciją padaro dar tvirtesne.

Išramstymas betonavimas

Thermo perdangos remiamos į atramines sienas. Thermo perdangų galai įstatomi arba į UPN lovius arba galuose uždengiami laikinais klojiniais, kol bus betonuojama.

Betonuojant perdangas ant perdangų viršaus esančių pakilimų perdengiame armatūriniu tinklu, o tarpuose sudedame iš anksto paruoštą armatūrinį karkasą, pagal reikalaujamas specifikacijas. Betonavimo metu, kad neišlinktų pačios perdangos, iš apačios išramstomos 1200-1400mm atstumu reguliuojamomis atramomis.

Thermo perdangų apačioje yra specialiai suformuotos 3mm įdubos, kurios padės lengviau aptikti ir įsukti įtvirtinimus į Thermo perdangų standumo briaunas (pakabinamoms luboms, šviestuvams ir pan.) ir ištisinę komunikacijoms skirtą skylę. Esant poreikiui storesnius iki 50mm vamzdžius galima perkišti pačioje perdangoje suformuotais ir laikiniai užaklintais platesniais kanalais.

Perdangų montavimui naudojamas UPN karšto valcavimo lovys, kaip priemonė įtvirtinti Thermo perdangas į esamą konstrukciją. Taip pat perdangas galima montuoti tiesiai ant esamų nešančiųjų sienų. Perdangų apkrovos ir tarpatramiai pateikti papildomuose brėžiniuose.  

Esant poreikiui tokių gaminių- galima drąsiai teirautis, ir būsite išsamiai konsultuojami žemiau nurodytais rekvizitais. 

Šilputa Group ir Produktų vystymo sprendimai linki Jums turtingų klientų storomis piniginėmis ir labai tikimės iš Jūsų gauti užsakymų, kuriuos aptarnausime iš karto. Kaip esame susitarę, reguliariai lankysiu Jūsų prekybos tinklą, kad galėčiau konsultuoti Jūsų darbuotojus formuoto polistirolo pardavimų specifikos klausimais.

Perdangos montavimo mazgai Nr.1 Sąramos montavimas Nr.2
Siena Murlotas ir Gegnė Nr.4 Sienos ir perdangos sujungimas Nr.3
Sienos sujungimo pavydys Nr.1 Thermo perdangos blokelis
Perdangos aukštis – 0,25 Perdangos aukštis – 0,30-1
Perdangos aukštis – 0,35 Perdangos aukštis – 0,40-1
Perdangos aukštis – 0,45-1  

Pagarbiai
Ramūnas Mackevičius
Tel. +370 (616) 888 11
e-paštas. ramunas@productdd.eu 
ramunas@sillfoam.eu