THERMO PERDANGA

THERMO PERDANGA naudojama įvairių pastatų statyboje kaip lubų ar grindų perdanga, kurios nereikia papildomai šiltinti.

Šios statybinės medžiagos pasižymi:

 • Puikiomis izoliacinėmis savybėmis,
 • Atsparumu ugniai (Thermo perdanga atitinka E klasei keliamus reikalavimus, yra nedegi, savaime užgęsta)
 • Atsparumui vandeniui (vandens visiškai neįgeria).
 • Išsiskiria tvirtumu: ją tvirtinant ant grindų perdanga galima vaikščioti, o jau patiesta išlaiko didelį svorį (1 m2 gali išlaikyti nuo 1,5 tonos svorio).

Itin lengvas ir patogus montuoti gaminys, ypač pamegtas renovuojamuose pastatuose, nes išvengiama brangiai kainuojančių kėlimo mechanizmų ( 12m sveria vos 60kg ). Dėl unikalios konstrukcijos labai palengvina komunikacijų instaliaciją. Atlaiko apkrovas 1 toną į kvadratinį metrą, todėl galima montuoti netgi gamybinėse patalpose su didėlėm apkrovom ir intensivia vibracija.

Savybės

 • THERMO PERDANGOS gaminamos iš EPS arba NEO 150 kPa gniuždymą atlaikančios medžiagos.
 • THERMO PERDANGOS visiškai neįgeria drėgmės, todėl savo savybes išlaikys visą naudojimo laikotarpį.
 • Dėl savo unikalaus sprendimo, Thermo perdangoms nereikia specialaus paruošimo hidroizoliacijos ir pan.
 • Taip pat nereikia specialių priešgaisrinių reikalavimų atitinkančių sertifikatų, nes pagal savo paskirtį, tai yra klojinys, o pati nešančioji konstrukcija yra armuotas monolitas.

 

 • Thermo perdangų apačioje yra specialiai suformuotos 3mm įdubos, kurios pažymi instaliacijos kanalo vietą (ištisinę komunikacijoms skirtą angą) bei metalinių profilių vietas, kad lengviau aptikti ir įsukti įtvirtinimus į Thermo perdangų standumo briaunas (pakabinamoms luboms, šviestuvams ir pan.) ir .

 

 • Perdangos montuojamos į vientisą konstrukciją iki 12.000 mm ilgio su vidiniu plieniniu profiliu.

Specifikacijos

 • Thermo perdangos tai lengvos ir efektyvios priemonės, greitai įrengti šiltą jaukią ir patogią perdangą.
 • Maksimalus perdangos ilgis gaminamas gamykloje 12.000mm. Maksimalaus ilgio perdangos svoris 60 kg.
 • Montuojant Thermo perdangas nebereikės krano paslaugų, taip pat lengvai pakeisime pasenusias perdangas neardydami esamų konstrukcijų ar stogo, nes dėl perdangų lengvumo labai paprastai jas nutransportuosime į objektą ir statybininkai lengvai jas užsineš į reikiamus aukštus.
 • Dėl itin lengvų konstrukcijų, pačias perdangas sudės į UPN tipo 140mm lovį, kuris betonuojant pataps kartu su perdanga itin lengva tačiau labai patvaria konstrukcija.
 • Jei dėl techninių specifikacijų reikalingos kuo lengvesnės konstrukcijos, rekomenduojame naudoti stiklo pluošto stiprinimo elementus, kurie pakeis įprastą armatūrą.
 • Tarp perdangų montuojama armatūra patampa standinimo briaunomis, kas ir taip tvirtą monolitinę konstrukciją padaro dar tvirtesne.

Perdangos montavimas

Mazgų montavimo pavyzdžiai pridėti Nr. 1 priede

Išramstymas betonavimas

Thermo perdangos remiamos į atramines sienas. Thermo perdangų galai įstatomi arba į UPN lovius arba galuose uždengiami laikinais klojiniais, kol bus betonuojama.

Betonuojant perdangas ant perdangų viršaus esančių pakilimų perdengiame armatūriniu tinklu, o tarpuose sudedame iš anksto paruoštą armatūrinį karkasą, pagal reikalaujamas specifikacijas. Betonavimo metu, kad neišlinktų pačios perdangos, iš apačios išramstomos 1200-1400mm atstumu reguliuojamomis atramomis.

Thermo perdangų apačioje yra specialiai suformuotos 3mm įdubos, kurios padės lengviau aptikti ir įsukti įtvirtinimus į Thermo perdangų standumo briaunas (pakabinamoms luboms, šviestuvams ir pan.) ir ištisinę komunikacijoms skirtą skylę. Esant poreikiui storesnius iki 50mm vamzdžius galima perkišti pačioje perdangoje suformuotais ir laikiniai užaklintais platesniais kanalais.

Perdangų montavimui naudojamas UPN karšto valcavimo lovys, kaip priemonė įtvirtinti Thermo perdangas į esamą konstrukciją. Taip pat perdangas galima montuoti tiesiai ant esamų nešančiųjų sienų. Perdangų apkrovos ir tarpatramiai pateikti papildomuose brėžiniuose.  

Esant poreikiui tokių gaminių- galima drąsiai teirautis, ir būsite išsamiai konsultuojami žemiau nurodytais rekvizitais.

Šilputa Group tikisi iš Jūsų gauti užsakymų, kuriuos aptarnausime iš karto. Mes galime suteikti reikiamą informaciją, konsultaciją Jūsų darbuotojams formuoto polistirolo pardavimų specifikos klausimais.

Visus iškilusius klausimus galime aptarti telefonu arba susitikimo metu Jums patogiu laiku.

Perdangos montavimo mazgai Nr.1Sąramos montavimas Nr.2
Siena Murlotas ir Gegnė Nr.4Sienos ir perdangos sujungimas Nr.3
Sienos sujungimo pavydys Nr.1Thermo perdangos blokelis
Perdangos aukštis – 0,25Perdangos aukštis – 0,30-1
Perdangos aukštis – 0,35Perdangos aukštis – 0,40-1
Perdangos aukštis – 0,45-1 

 

Pagarbiai

Olegas Demčenko
Pardavimų vadovas
Mob. +370 602 57535
olegas@silputa.lt